Kategorie produktów

Off! Max - Przeciw Komarom, Kleszczom i Muchom

Off! Max - Przeciw Komarom, Kleszczom i Muchom

3.91 Dobry

ilość opinii: 11

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Off! Max - Przeciw Komarom, Kleszczom i Muchom

Off! Max - Przeciw Komarom, Kleszczom i Muchom to repelent w sprayu, zapewniający długotrwałą ochronę przed komarami, kleszczami oraz muchami.

Skład

Skład preparatu Off! Max - Przeciw Komarom, Kleszczom i Muchom jest następujący:

- substancją czynną jest ikardyna 160 g/ kg.

Dawkowanie:

Wstrząsnąć i spryskać równomiernie skórę oraz odzież z odległości 15-20 cm. Na twarz i szyję nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozsmarować.

Nie stosować u dzieci poniżej 6 lat. Nie nanosić na ręce dzieci. Produkt jest bezpieczny dla tkanin naturalnych i tworzyw sztucznych - nie wchodzi w reakcję z syntetykami i powierzchniami lakierowanymi. Odzież, na którą naniesiono produkt, należy wyprać, a skórę przemyć wodą i mydłem. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę (np. po silnym nasłonecznieniu). Do użytku zewnętrznego.

Przeciwwskazania

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-07-25 21:27

Wogóle nie działa.

Rafał 2019-06-09 21:40

Nie działa, wcale nie odstrasza komary, tak mnie samo cieły jak przed spryskaniem, do lasu na pewno ten preparat się nie nadaje.

Alina 2018-04-16 19:48

Nie wspominam dobrze zeszłorocznych wypadów pod namioty. Powodem tego są wszechobecne owady. Nie jestem fanką tych brzęczących stworków. Bardzo chciałam, by kolejne biwakowanie było inne. Widziałam jakiś czas temu w witrynie sklepowej Inne . Dowiedziałam się, że ten preparat to bardzo dobry odstraszacz owadów. Od razu go kupiłam.

Egbert 2018-02-23 17:25

Każdego lata udaję się z dzieciakami na spanie pod namiotami. Cieplutkie wieczory to środowisko dla owadów. Nie znoszę tego cholerstwa. Zawsze biorę ze sobą Off! Max - Przeciw Komarom, Kleszczom i Muchom . Ten specyfik efektownie odstrasza owady. I to w nim cenię.

Stanisława 2017-12-30 14:43

Wilgoć... I jest prawdziwy obłęd! Dookoła same komary! Na szczęście jakiś czas temu znalazłam Off! Max - Przeciw Komarom, Kleszczom i Muchom !!! Polecam, bo fajnie działa!

Mati 2017-07-19 21:06

Nic to nie daje ba powiem więcej jeszcze więcej mnie komarów i kleszczy oblazło po tym spreyu

Paulinka 2017-05-08 11:05

Nazwa zobbowiązuje - i ochrona przed insektami faktycznie jest maksymalna:)

Nina 2017-04-25 13:43

Świetna ochrona przez komarami i kleszczami! :)

Gabriela 2017-04-11 11:11

Wyjazd w góry pod namioty? W sumie, czemu nie! Wszystko byłoby cudownie, gdyby nie te kleszcze. Okropnie się ich boję i zrobiłabym wszystko, by ich uniknąć. Moim niezbędnikiem na takie wyjazdy jest Off! Max - Przeciw Komarom, Kleszczom i Muchom bo specyfik i kleszcze bardzo się nie lubią. Noszę go ze sobą w torebce nawet wtedy gdy chcę pospacerować po lesie.

Opinia użytkownika 2016-06-06 19:16

Przynajmniej raz w roku wyjeżdżamy z kumplami na obozowisko w góry. Chcemy się odciąć od świata. Niestety zawsze latem komary też biorą udział w biwakowaniu. W takich wypadach zawsze mamy ze sobą Off! Max - Przeciw Komarom, Kleszczom i Muchom . Dopóki nie poznaliśmy tego produktu nasze wyjazdy kończyły się płaczem i bąblami. W te chwili możemy pożegnać problem z komarami.

Martyna 2016-01-31 19:19

Fuj, ohyda! Na samą myśl o tych małych upiorach z lasu dostaję gęsiej skórki... Sama osobiście miałam je u siebie. Uratował mnie środek Off! Max - Przeciw Komarom, Kleszczom i Muchom . I koniec z kleszczami!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.