Kategorie produktów

Fix Krwawnik

4.71 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Fix Krwawnik

Fix Krwawnik to preparat leczniczy w postaci herbaty w saszetkach. Produkt do stosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Napar z ziela krwawnika stosuje się tradycyjnie doustnie jako środek pobudzający wydzielanie soków trawiennych i wspomaganie procesów trawiennych lub miejscowo jako środek przeciwzapalny.

Skład

Składniki 1 saszetki herbaty Fix Krwawnik to: 1,8 g ziela krwawnika.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Fix Krwawnik powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Sposób przygotowania naparu Fix Krwawnik: 2 torebki ziela zalać 1/2 szklanki wrzącej wody, ogrzewać 30 min. Doustnie: pić po 1/4-1/2 świeżo przygotowanego naparu; Miejscowo: używać do okładów i przemywań.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na krwawnik lub inne rośliny z rodziny złożonych. 

Preparat Fix Krwawnik należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zbigniew 2020-06-01 19:58

Naprawdę nie jest to zły środek. odpowiedni wybór.

Opinia użytkownika 2017-10-04 23:57

Fix Krwawnik działa idealnie na moje problemy!!!

Lusi 2017-05-30 22:03

krwawnik ma moc...hmm nigdy bym nie pomyślała, że jako okłady też mogę zrobić z niego użytek hihi

Michala 2017-05-11 14:02

Pyszna herbatka, bardzo ją lubię i naprawdę dobrze działa na problemy układu trawiennego.

Ksenia 2016-06-07 18:58

Bywam za bardzo zdenerwowana. U mnie objawia się złym snem. Czuję wtedy, że zostało mi tylko schować się przed światem. Słyszałam o takim produkcie jak Fix Krwawnik . Poszłam do apteki i nabyłam. Zobaczymy, czy pomoże.

Aśka 2015-09-11 14:48

Hej Piotr napisałbyś coś o swojej diecie więcej, bo też mam problemy z trądzikiem i nic nie działa...

Piotr 2015-09-11 14:47

Krwawnik to roślina mało znana i jeszcze mniej popularna w Polsce,a to duży błąd. Jest szczególnie polecana osobą, które mają problemy skórne takie jak np. trądzik albo wrzody żołądka. Działą też dość dobrze na osoby mające problemy z alergią. W moim przypadku ta herbatka czy też napar z krwawnika (ciężko to wymówić czasami) pomagała mi pozbyć się właśnie trądziku. Oczywiście robiłem sporo rzeczy więcej takich jak kremy i odpowiednia dieta, ale krwawnik był tego elementem.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.