Kategorie produktów

Flos-Lek Stop Repelent - Żel odstraszający owady

Flos-Lek Stop Repelent - Żel odstraszający owady

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Flos-Lek Stop Repelent - Żel odstraszający owady

Flos-Lek Stop Repelent - Żel odstraszający owady to kosmetyk, który chroni przed ukąszeniami komarów, meszek oraz kleszczy.

Produkt jest odpowiedni do stosowania przez osoby dorosłe, młodzież i dzieci powyżej 3. roku życia.

Opracowany został z myślą o osobach, które poszukują alternatywną formę ochrony do klasycznej postaci spray'u.

Żel długotrwale chroni skórę przed ukąszeniami komarów, kleszczy oraz meszek. 

Konsystencja preparatu nie jest tłusta, żel nie lepi się, nie plami także odzieży.

Produkt posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. 

Skład

Składniki Flos-Lek Stop Repelent - Żel odstraszający owady według INCI: 

Aqua, Alcohol Denat., Ethyl Butylacetylaminopropionate,  Propylene Glycol, Carbomer, Triethanolamine, Methylchloroisothiasolinone, Methyliso-thiasolinone.

Dawkowanie:

Niewielką ilość produktu Flos-Lek Stop Repelent - Żel odstraszający owady rozprowadzić równomiernie na skórze, w miejscach narażonych na ukąszenia. 

W razie potrzeby czynność powtórzyć.

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na składniki preparatu.

Chronić oczy. Nie połykać! 

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Przechowywać w miejscu niedostepnym dla dzieci.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ula 2018-07-23 12:24

Takie produkty jak ten stosuje tylko w ostateczności. To jest sama chemia. Ale przy wyjeździe do lasu trzeba się nimi smarować, bo ukąszenia kleszcza są bardzo niebezpieczne. Wtedy stosowanie żelu jak najbardziej jest potrzebne.

Teodozja 2018-03-21 13:20

Wypady pod namiot nie należą do moich ulubionych. Powodem tego są wszechobecne owady. Nie jestem miłośniczką tych stworków. Bardzo chciałam, by kolejne biwakowanie było inne. Widziałam jakiś czas temu na półce w sklepie Inne . Dowiedziałam się, że ten preparat to odstraszacz owadów. Od razu go kupiłam.

Tamara 2017-06-01 23:23

Wypad na obozowisko? Czemu nie! Wszystko fajnie, tylko po co te kleszcze. Jestem przewrażliwiona na ich punkcie. Mam ze sobą na takich wyjazdach niezastąpiony Flos-Lek Stop Repelent - Żel odstraszający owady bo środek jest skutecznym odstraszaczem kleszczy. Noszę go ze sobą w torebce nawet wtedy gdy wybieram się na spacer po lesie.

Marta 2017-05-31 11:09

Moim zdaniem ten środek nie odstrasza komarów i innych krwiopijców tak skutecznie, jak chemiczne repelenty.

Paweł 2017-05-18 13:08

Bardzo dobrze działa, zawsze mamy przy sobie jak idziemy na spacer do lasu, lub kiedy jedziemy nad morze czy nad jeziorko. Nawet działa przy ognisku, a jak wiadomo podczas ogniska ROI się od komarów :d

Salome 2017-04-10 11:59

Oblecha! Na samo wspomnienie o robactwie - kleszczach dostaję gęsiej skórki... Ja sama miałam z nimi problem... Mój problem rozwiązał produkt Flos-Lek Stop Repelent - Żel odstraszający owady . I bajo z kleszczami.

Monika 2016-03-16 13:39

skutecznie odstrasza: komary, kleszcze, meszki. zel nie jest tłusty, nie lepi się, nie plami odzieży. jestem zadowolona.

Elżbieta 2015-04-07 12:29

Nic tylko produkty dla najmłodszych! Ale niestety nie wszytskie powinny być dozwolone do sprzedaży! Musze jednak przyznać, że Flos-Lek Stop Repelent - Żel odstraszający owady jest świetny! Rekomenduję dla malców!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.