Kategorie produktów

Gliceryna roztwór na skórę

Gliceryna roztwór na skórę

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Gliceryna roztwór na skórę

Gliceryna to organiczny związek chemiczny wykorzystywany w kosmetyce, np. przy produkcji kremów, pomadek, dlatego, ze wykazuje działanie nawilżające (gromadzi wodę i wiąże ją w naskórku) i odbudowujące naskórek. Zwiększa także elastyczność i gładkość skóry. Gliceryna przyspiesza procesy regeneracji skóry, wygładza zmarszczki, dlatego jest składnikiem kremów do skóry dojrzałej.

Gliceryna roztwór na skórę jest lekiem przeznaczonym do stosowania na skórę. Jako roztwór naskórny jest wykorzystywana w leczeniu ran i podrażnień. Używana również w otarciach, a także rogowaceniu i pękaniu naskórka. Glicerol zawarty w składzie leku stosowany na skórę wykazuje głównie działanie łagodzące i przeciwzapalne.

 

Skład

Składniki zawarte w produkcie Gliceryna roztwór na skórę są następujące:

- substancją czynną produktu jest glicerol

- substancją pomocniczą jest woda oczyszczona

Zawartość substancji na 100 g produktu:

glicerol 85,43 g
woda oczyszczona 14,57 g

 

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Gliceryna roztwór na skórę należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek należy aplikować na skórę (na rany i podrażnienia).

Zalecane dawkowanie produktu: na skórę nanieść niewielką ilość roztworu.
 

 

 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu Gliceryna roztwór na skórę. Produkt leczniczy należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-07-02 23:19

Skóra jest delikatna i podatna na uszkodzenia. W takich przypadkach ja mam i wybieram Gliceryna roztwór na skórę . Ten preparat bywa dla mnie cennym i zbawiennym rozwiązaniem.

Opinia użytkownika 2018-06-17 12:26

W nagłych wypadkach przy otarciach szukam czegoś dobrego. Na rynku jest od groma preparatów. Od kilku miesięcy wybieram tylko Gliceryna roztwór na skórę :) Jest skuteczna i wydajna.

Agnes 2017-10-10 20:24

Gliceryna jest świetnym surowcem kosmetycznym, sama ją stosuję do własnoręcznie wytwarzanych przeze mnie specyfików w moim domowym zaciszu.

Kris 2017-10-04 14:13

Ciekawe jest to zastosowanie w sporcie. Muszę spróbować

Magda 2016-02-13 09:28

Jak radzić sobie w piekących podrażnieniach skóry? Najlepiej używać Gliceryna roztwór na skórę . Jest to preparat kosmetyczny i dermatologiczny, który wspiera regenerację skóry przy podraznieniach. Posiada też właściwości nawilżające.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.