Kategorie produktów

Heel-Diarrheel S

Heel-Diarrheel S

4.2 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Heel-Diarrheel S

Tabletki podjęzykowe Heel-Diarrheel S to homeopatyczny produkt leczniczy złożony, ze wskazaniami leczniczymi. Preparat ten stosuje się wspomagająco w leczeniu ostrych i przewlekłych biegunek.

Produkt Heel-Diarrheel S wskazany jest do stosowania dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 12. roku życia.

 

Skład

Składniki leku Heel-Diarrheel S są następujące:

- substancjami czynnymi leku są: Tormentilla D2, Veratrum album D4, Mercurius sublimatus corrosivus D8, Citrullus colocynthis D6, Colchicum autumnale D6, Arsenicum album D8, Argentum nitricum D8.

 

Dawkowanie:

Lek Heel-Diarrheel S należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: tabletki Heel-Diarrheel S należy stosować podjęzykowo.

Zalecane dawkowanie leku to 3x dziennie po 1 tabletce, a w przypadku ostrej biegunki w ciągu 2 godzin nalezy przyjąć 1 tabletkę co 15 minut, pamiętając dodatkowo o uzupełnianiu wody i elektrolitów w organizmie.

 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Heel-Diarrheel S.

Tabletki podjęzykowe Heel-Diarrheel S należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na etykiecie produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Wirgiliusz 2020-03-07 13:26

mama kupiła mi w aptece ten lek na rozwolnienie. Działa OK.

Ludomir 2020-01-29 20:57

serio nie obchodzi mnie w jaki sposób działają leki homeopatyczne. najwazniejsze że na mój organizm działają pozytywnie.

Rebeka 2018-09-08 14:11

Wiem, że są fani lecz też i deklarowani przeciwnicy stosować leków homeopatycznych. Ja wykorzystuję produkty jak tutaj: Heel-Diarrheel S bo uważam, że korzystnie wpływa na zdrowie.

Lucyna 2017-09-04 13:12

Próbowałam raz zwalczyć biegunkę przy pomocy tego środka i raczej już więcej nie skorzystam. Zupełnie nie miałam wrażenia, że coś mi to pomogło...

Marcelina 2015-01-20 23:32

No to mamy początek! Syn poszedł do szkoły. Początek roku to głównie integracja, więc i ciągłe wycieczki. I tu pojawia się wielki porblem ,bo moj zawsze dostaje biegunkę! Kazałam mu brać Heel-Diarrheel S jak tylko zaboli go brzuch. oby zadziałało!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.