Kategorie produktów

Herbata Cholesterol Pana Jana

Herbata Cholesterol Pana Jana
Najtańsza oferta

4.43 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Herbata Cholesterol Pana Jana

Jeśli nie potrafisz odmówić sobie czekolady, idealną propozycją dla Ciebie jest karob w proszku. Jest to zdecydowanie zdrowszy zamiennik dla słodkości, dlatego karob mogą spożywać osoby, które mają bzika na punkcie dodatkowych kilogramów! Sok z pokrzywy w okresie jesienno-zimowym powinien znaleźć się w każdym polskim domu, gdyż pokrzywa skutecznie radzi sobie z przeziębieniem czy grypą. Zdrową przekąską dla całej rodziny są migdały. Sok z maliny, to ciekawy dodatek do rozgrzewającej herbaty.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Fryderyka 2020-06-16 19:57

Odkąd choruję wybieram tylko zdrowe produkty. Oceniam na 5 gwiazdeczek !

Marika 2018-12-17 16:06

To moja ulubiona herbatka, mogę ją pić litrami! Herbata Cholesterol Pana Jana to rewelacyjna sprawa!

Opinia użytkownika 2018-09-16 00:51

Nie piję kawy, ale herbatę mogłabym pić litrami. Lubię próbować smaki z różych stron świata. Kiedyś kupiłam Herbata Cholesterol Pana Jana i przyznaję wam, czegoś takiego jeszcze nie miałam sposobności pić:) Co więcej napar ten działa korzystnie na organizm.

Opinia użytkownika 2017-05-23 10:44

bez przekonania

Oskar 2017-05-12 11:31

Fajna naturalna mieszanka, chociaż pozostawia straszny osad na szklance

Opinia użytkownika 2015-10-27 10:36

Nie wiem czy mi spadł cholesterol od tej herbatki, ale warto do problemu podejść w sposób holistyczny. Tzn. dieta, dodatkowy ruch, herbatki, suplementy. Dzięki temu czuję się zdecydowanie lepiej. Tłuste jedzenie może i smaczne i kuszące, ale zdrowie to najważniejsza rzecz w życiu człowieka.

Opinia użytkownika 2015-07-30 17:42

Jestem typem herbacianej kobiety. Herbata jest moim towarzyszem co dnia i bardzo lubię, gdy poza wyjątkowym smakiem i aromatem może pochwalić się ona także oddziaływaniem na organizm i sylwetkę. Popijam ze smakiem Herbata Cholesterol Pana Jana . Mimo intensywnego smaku, smakuje mi.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.