Kategorie produktów

ImpreSkin

ImpreSkin
Najtańsza oferta

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu ImpreSkin

ImpreSkin to suplement diety, który jest dostępny w postaci kapsułek. Suplement ten dedykowany jest dla kobiet w kwiecie wieku oraz w przypadku występowania pierwszych oznak starzenia się (najczęściej pojawiają się one między 35. a 65. rokiem życia). 

Suplement ImpreSkin nazywa się naturalnym liftingiem. Wraz z upływem lat na skórze pojawiają się na różne niedoskonałości, wychodzą zmarszczki i znika połysk charakterystyczny dla jędrnej skóry młodej. Najczęściej pojawiające się zmiany to cienie pod oczami, kurze łapki, utrata elastyczności skóry i brak jej promienności. 

Kapsułki ImpreSkin zawierają hydrolizowany kolagen, którego ilość wraz z wiekiem jest coraz mniejsza. Uzupełnianie jego ilości w codziennej diecie sprzyja przywróceniu kondycji skóry. Kolagen oddziałuje na poziomie komórkowym, wnika w ich struktury i wspomaga regenerację pojedynczych komórek. Dzięki temu zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu, a skóra staje się jędrna. 

Produkt ImpreSkin wzbogacony jest o witaminę K, która sprzyja utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu krążenia, co może pozytywnie wpłynąć na redukcję przebarwień i oznak zmęczenia, widocznych na twarzy. 

 

Skład

Składniki suplementu diety ImpreSkin: D-alpha-tocopherol, Hydrolizowany kolagen, kwas L-askorbinowy, witamina K, flawonoidy.

Zalecane spożycie:

Suplement diety należy stosować doustnie. Zalecane spożycie suplementu diety ImpreSkin w ciągu dnia to: 1 kapsułka 2 razy dziennie. Kapsułki należy stosować doustnie. 

Dla osiągnięcia optymalnych efektów produkt należy stosować przez 3 miesiące. 

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania produktu ImpreSkin jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem światła słonecznego i wilgoci. 

Kapsułki ImpreSkin przeznaczone są dla osób dorosłych.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Prawidłowe funkcjonowanie organizmu jest uwarunkowane praktykowaniem zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. 

Nie przyjmować suplementu, jeśli upłynął jego termin ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Kasia 2018-05-11 14:18

Oczywiście Impreskin nie jest w stanie zatrzymać czasu dosłownie, ale może zdziałać prawdziwe cuda dzięki zatrzymaniu procesów, które zachodzą wraz z biegiem czasu. Jest to bowiem antyoksydant sprawdzony już u milionów kobiet na całym świecie. Za jego sprawą można wyraźnie spowolnić wszystkie negatywne zjawiska zachodzące na skórze, a do tego nawet cofnąć niektóre z nich, ponieważ skóra jest w stanie się sama regenerować, a z Impreskin nic jej nie będzie w tym przeszkadzało :)

Opinia użytkownika 2016-04-01 14:09

Skóra jest zupełnie inna, ale dopiero po 2 miesiącach widziałam u siebie efekty.

I. N. 2015-06-03 16:13

Nie wiem na ile Impreskin pomógł mi, ale widzę poprawę. Piję ostatnio dużo zielonych soków, wiec to też ma duży wpływ na zmarszczki. Pozdrawiam

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.