Kategorie produktów

Inhalator do nosa Aromastick Balance

Inhalator do nosa Aromastick Balance

4.86 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Inhalator do nosa Aromastick Balance

Inhalator do nosa Aromastick Balance to w pełni naturalny produkt, wypełniony w 100% organicznymi olejkami eterycznymi o działaniu rewitalizującym i odprężającym. Umożliwia stosowanie nowoczesnej aromaterapii w innowacyjnej formie, wspierając przywrócenie stanu wewnętrznej równowagi organizmu. 

Inhalator do nosa może być stosowany w wygodny sposób przez osoby dorosłe oraz dzieci w wieku powyżej 6 lat, praktycznie w każdym miejscu i czasie.

Szybkość działania wdychanej kompozycji zapachowej o wysokim stężeniu cząsteczek zapachowych pozwala w łatwy sposób cieszyć się maksymalną skutecznością aromaterapii.

Skład mieszanki zapachowej tworzą w 100% naturalne, certyfikowane organiczne olejki eteryczne z mięty pieprzowej, cyprysu, geranium i korzenia imbiru.

Olejek z mięty pieprzowej usprawnia pamięć i koncentrację, zwiększa czujność i przyspiesza czas reakcji. Łagodzi odczuwane zmęczenie, wpływa korzystnie na poprawę samopoczucia.

Olejek z cyprysu uspokaja ciało i zmysły. Łagodzi odczuwany stres i stany napięcia nerwowego. Działa również stymulująco na organizm, zwiększając jego odporność wobec czynników stresogennych. Olejek cyprysowy działa rozkurczająco na drogi oddechowe, ułatwiając swobodne oddychanie osobom zmagającym się z dolegliwościami układu oddechowego.

Olejek z geranium łagodzi napięcia nerwowe i lęk. Jednocześnie wykazuje działanie stymulujące organizm.

Olejek z korzenia imbiru łagodzi objawy choroby lokomocyjnej, wspiera dobrostan dróg oddechowych. Wdychanie olejku wspomaga pamięć, koncentrację, zwiększa poziom czujności.

Opatentowana konstrukcja inhalatora zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, skuteczne pochłanianie cząsteczek zapachowych, bez konieczności zastosowania nośników zapachu. Technologia produkcji eliminuje ryzyko zanieczyszczenia mieszanki zapachowej oraz możliwość przenikania olejków eterycznych do opakowania.

Produkt w 100% naturalny, organiczny i wegański, wolny od zanieczyszczeń. Odznaczony szwajcarskim certyfikatem Bio-Suisse Standard.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo produktu zostały potwierdzone wynikami badań skuteczności oraz badań przeprowadzonych pod kątem wystąpienia potencjalnych skutków ubocznych.

Skład

Skład produktu Inhalator do nosa Aromastick Balance prezentuje się następująco: organiczne olejki z mięty pieprzowej, cyprysu, geranium i korzenia imbiru.

Dawkowanie:

Instrukcja użycia Inhalatora do nosa Aromastick Balance:

odkręcić nakrętkę inhalatora. Końcówkę aplikatora przytrzymać pod jednym nozdrzem, wykonując wdech. W tym czasie należy pamiętać o zamknięciu drugiego nozdrza. Produkt zastosować analogicznie do drugiego nozdrza.

Częstotliwość stosowania: w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

Przeciwwskazania

W razie nadwrażliwości (uczulenia) na składniki tego produktu, nie jest wskazane jego stosowanie. 

W razie wystąpienia reakcji alergicznej na olejki eteryczne należy skonsultować się z lekarzem.

Inhalator do nosa Aromastick Balance nie powinien być stosowany u dzieci w wieku poniżej 6 lat. 

Kobiety będące w trakcie ciąży i osoby chorujące na epilepsję powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem produktu, a w trakcie stosowania zachować ostrożność.

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze do 25°C.

Po pierwszym otwarciu właściwości produktu zostają zachowane przez okres do 6 miesięcy. 

Produktu nie należy stosować po upływie terminu ważności

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Marta 2022-08-17 21:28

Mam go już ponad rok a nadal pachnie i działa doskonale!

Przemysław 2021-09-23 08:33

Inhalator świetnie spełnia swoja role. Przystępna cena, dobra dostępność i nieprzeciętna jakość. Bardzo polecam! :)

Opinia użytkownika 2021-05-24 08:50

Zainteresowałam się ponieważ jest to produkt 100% naturalny,na bazie olejków eterycznych. I jestem pozytywnie zaskoczona. Zapach, świeżość i swoboda oddechu mieści się w tym malym, wygodnym sticku:). Polecam zdecydowanie:)

Daria 2021-01-25 09:53

mały niepozorny sztyfcik a bardzo fajnie pomaga złapać równowagę i utrzymać emocje na wodzy

Marcelina 2021-01-21 08:15

Jest to mój ulubiony stick, pomaga w każdej sytuacji i daje odprężenie. Polecam wszystkim!

Łukasz 2021-01-17 22:43

Balance to mój ulubiony zapach spośród oferty sztyftów relaksujących. Z każdym kolejnym użyciem lubiłem go coraz bardziej, a teraz zawsze jest ze mną w kieszeni :)

Aleksandra 2021-01-13 11:23

Bardzo czysty skład. Fajne połączenie olejków i ciekawy zapach.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.