Kategorie produktów

Intractum Crataegi

Intractum Crataegi

4.0 Dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Intractum Crataegi

Intractum Crataegi to tradycyjny roślinny produkt leczniczy w postaci płynu doustnego, który wspomaga pracę układu krążenia i serca.

Substancją aktywną zawartą w płynie jest etanolowy wyciąg ze świeżego kwiatostanu głogu (1:1). Płyn wskazany jest do stosowania tradycyjnego podczas łagodnych dolegliwości sercowych.

Intractum Crataegi może być stosowany na dolegliwości sercowe po wykluczeniu przez lekarza poważnych schorzeń. 

Niniejszy płyn jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym do stosowania w określonych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Skład

W składzie płynu doustnego Intractum Crataegi znajdują się następujące substancje:

substancja czynna etanolowy wyciąg ze świeżego kwiatostanu głogu (Crataegus spp L.) - Crataegi inflorescentiae recentis intractum (1:1) – 100 ml. Rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 96 % V/V.

Zawartość etanolu w produkcie leczniczym wynosi 52-62 % V/V. W 100 ml płynu znajduje się 100 ml etanolowego wyciągu ze świeżego kwiatostanu głogu.

Dawkowanie:

Lek Intractum Crataegi należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: płyn Intractum Crataegi należy stosować doustnie.

Zalecane dawkowanie produktu leczniczego dla osób dorosłych to 2,5 ml (rozcieńczone w niewielkiej ilości wody), 4x na dobę.

Uwaga! Zaleca się systematyczne przyjmowanie produktu przez okres przynajmniej 3 tygodni.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu Intractum Crataegi.

Jeśli po 6. tygodniach od rozpoczecia stosowania leku stan chorego się nie poprawi lub pogorszy się, anelży skontaktować się z lekarzem.

Produkt zawiera etanol i nie powinien byc stosowany przez osoby z choroba alkoholową. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować z lekarzem możliwość stosowania tego płynu.

Płyn może zaburzać zdolność do obsługi maszyn i prowadzenia pojazdów. 

Intractum Crataegi należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na etykiecie produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Dariusz 2020-07-03 22:18

mocne serduszko to sprawny organizm. należy dbać o zdrowie.

Ignacy 2018-04-07 17:56

Intractum Crataegi - no tą nazwę to mogliby uprościć, bo się człowiekowi język łamie :) ALe jeśli chodzi o działanie, to lek naprawdę fajnie działa na serducho!

Alma 2017-05-23 21:17

Z wiekiem tak jest , że zaczynamy bardziej wsłuchiwać się w potrzeby organizmu. A już o serce trzeba dbać najlepiej! Intractum Crataegi temu sprzyja. Środek wart polecenia.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.