Kategorie produktów

K-Y żel intymny nawilżający

K-Y żel intymny nawilżający

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu K-Y żel intymny nawilżający

K-Y żel intymny nawilżający na bazie wody należy do kategorii wyrobów medycznych.

Produkt K-Y żel intymny nawilżający ma za zadanie zwiększenie naturalnego nawilżenia podczas kontaktów seksualnych, gdyż wpływa ono jego komfort ich przebiegu.

Skład

Składniki wyrobu medycznego K-Y żel intymny nawilżający to: woda, glikol propylenowy, sorbitol, hydroksyetyloceluloza, kwas benzoesowy, polisorbat 60, tokoferylu octan.

Dawkowanie:

Sposób użycia: 

K-Y żel intymny nawilżający można aplikować bezpośrednio na prezerwatywę bądź na skórę. Po użyciu należy dokładnie zamknąć tubę.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu K-Y żel intymny nawilżający jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. K-Y żel intymny nawilżający nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środków plemnikobójczych.

Nie stosować wyrobu K-Y żel intymny nawilżający po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Tośka 2017-08-31 11:26

Środek jakich wiele...nie powala ale i nie szkodzi.

Opinia użytkownika 2016-01-19 13:18

K-Y żel intymny nawilżający wspomaga mnie na objawy suchości w pochwie. Dopadła mnie to od czasu gdy zaczęłam stosowanie tabletek hormonalnych... Polecam ten produkt! Przywraca nawilżenie okolic kobiecych!

Opinia użytkownika 2016-01-15 09:03

K-Y żel intymny nawilżający doskonale sprawdza się na kobiece okolice intymne. Preparat odpowiednio nawilża i zapewnia komfort!

Opinia użytkownika 2015-08-25 21:13

Żel intymny jest ważny w higienie okolic intymnych. Szczególnie trzeba się o nie troszczyć w przypadku stosowania metod antykoncepcyjnych. Żel intymny zapobiega powstawaniu różnych chorób. Codziennie rano i wieczorem stosuję K-Y żel intymny nawilżający . Produkt doskonale nadaje się do wrażliwych miejsc.

Opinia użytkownika 2015-01-04 23:19

Jakiś czas temu doskwierało mi uczucie suchości w okolicach intymnych. Zaczęłam stosować K-Y żel intymny nawilżający . Ten środek posłużył mi rewelacyjnie! Co może was ciekawić: suktki używania były odczuwalne od razu! Suchość zniknęła!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.