Kategorie produktów

Magnokal

4.27 Dobry

ilość opinii: 11

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Magnokal

Magnokal to lek pod postacią tabletek, który polecany jest dla osób, zmagających się z niedoborem magnezu oraz dla tych, którzy czują się zmęczeni lub przebywająw  okresie rekonwalescencji. Preparat może być przyjmowany przez pacjentów, którzy cierpią na zaburzenia snu i koncentracji.

Zawarty w leku magnez jest cennym składnikiem, który zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, przyczynia się do poprawy witalności i podstawowych funkcji organizmu. Stosowany w stanach przemęczenia, przewlekłego stresu. Magnez i potas biorą udział w procesach metabolicznych organizmu. 

Magnez dodatkowo przyczynia się do poprawy skurczów mięśni, dlatego odkrywa dużą rolę w funkcjach układu krążenia i pracy serca.

 Produkt leczniczy przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Skład

Składniki 1 tabletki produktu Magnokal to:

- substancje czynne: czterowodny wodoroasparginian  magnezu (250 mg), półwodny wodowoasparginian  potasu (250 mg),

- substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, powidon 25, staerynian magnezu.

Dawkowanie:

Produkt Magnokal należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: przyjmować doustnie.

Zalecana dawka dobowa to 2-6 tabletek (w dwóch równych dawkach i odstępach czasowych). 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Magnokal.

Produkt Magnokal należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu. Nie stosować przy ciężkiej niewydolności nerek, w zakażeniach dróg moczowych oraz w niedociśnieniu tętniczym krwi.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ruben 2023-02-03 15:44

obrona już za chwilę a ja jestem daleko w polu. Pora na koncentrację i mobilizację.

Donat 2020-09-09 22:37

silne serce przekłada się na zdrowy organizm. należy dbać o zdrowie.

Opinia użytkownika 2020-03-20 19:27

problemy w domu i dlatego zupełnie nie umiem skupić myśli. Mam nadzieję że będzie ok.

Amos 2020-02-14 11:55

póki co leczę się na własną rekę. z moimi dolegliwościami nie jest najgorzej.

Fryderyka 2018-08-23 13:37

Aby zadbać o kondycję serca, warto suplementować Magnokal . Składniki środka wspomagają oddziaływanie na układ nerwowy i mięśniowy. A serce jest przecież mięśniem. Zadbajmy o nie, póki jest wcześnie.

Opinia użytkownika 2017-10-21 13:25

Magnokal to specyfik, polecany tym osobom, które chcą odpowiednio zadbać o swój ukła krążenia. Jest on bogaty w składniki, które wspomagają prawidłowy przływ krwi w żyłach zmniejszając prawdopodobieństwo agregacji płytek. Do tego chronią przed wystąpieniem żylaków. Wszystko w jednym preparacie!

Zyta 2017-07-31 15:27

Zaczęłam używać Magnokal , bo moja dieta jest uboga w magnez! łapały mnie skurcze, drgała mi powieka, a wypijane przeze mnie hektolitry kawy mi w tym nie pomagały... Ku mojej uciesze okazało się, że ten wyrób poradził sobie z moimi problemami!

Blanka 2017-06-16 23:13

I magnez i potas są mi potrzebne - tak wyszło z badań krwi, zatem Magnokal jest dla mnie optymalnym rozwiązaniem.

Romana 2017-05-25 19:25

Od jakiegos miesiąca mam bardzo nieregularne bicia serca !!! Serio przyjmowanie potasu może sprawić, że niereglarne drgania ustąpią? Magnokal ma potas, sądzicie,że może mi pomóc?

Regina 2016-07-05 11:58

Co gdzieś idę ciągle dopadają mnie okropne skurcze! Biorę potas i magnez ale to nic nie daje! Dziś zastosowałam pierwszy raz Magnokal ....! Myślicie , że ten wyrób da radę mi pomóc? Już nie daję rady. Macie jakieś sprawdzone sposoby na skurcze?

tomek 2016-03-10 11:28

Pomaga w lepszym funkcjonowaniu serca i mózgu.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.