Kategorie produktów

Maść na odciski Hasco

Maść na odciski Hasco

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Maść na odciski Hasco

Maść na odciski Hasco to preparat leczniczy, wskazany do stosowania w celu usuwania odcisków.

Produkt przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego dla osób dorosłych.

W składzie leku Maść na odciski Hasco znajduje się kwas salicylowy i kwas (S)-mlekowy. Substancje czynne leku mają działanie keratolityczne. Oznacza to, że wspomagają proces złuszczania.

Działanie substancji czynnej polega na tym, że rozpulchnia odcisk i zmniejsza pokrywający go naskórek. W efekcie natomiast ułatwia jego usuwanie.

Kwas salicylowy ma także działanie przeciwzapalne. 

Skład

W składzie preparatu Maść na odciski Hasco znajdują się następujące substancje: 

substancje czynne kwas salicylowy, kwas (S)-mlekowy. 1 g maści zawiera 400 mg kwasu salicylowego i 100 mg kwasu (S)-mlekowego. 
pozostałe składniki plaster nostrzykowy, lanolina. 

 

Dawkowanie:

Produkt Maść na odciski Hasco należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.

W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Maść na odciski Hasco należy stosować zewnętrznie i miejscowo. Stosować na oczyszczony i osuszony odcisk. 

Zalecane dawkowanie leku w ciągu doby: niewielką ilość maści nałożyć na obszar zmieniony chorobowo. Zabezpieczyć plastrem lub bandaże. Stosować 2 razy dziennie (rano i wieczorem) przez 4-6 dni. 

Jeśli po tym okresie nie będzie poprawy, kurację potwórzyć po 3 dniach. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu Maść na odciski Hasco.

Produkt leczniczy Maść na odciski Hasco należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Produkt leczniczy nie jest wskazany dla dzieci. Nie stosować na skórę zmienioną zapalnie oraz na otwarte rany. 

Kobiety w ciąży oraz podczas karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed użyciem leku. Lek nie jest przeznaczony dla osób z cukrzycą i zaburzeniami krążenia. 

Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Teresa 2018-03-29 16:46

Odciski najczęściej mi doskwierają w sytuacji, gdy noszę niewygodne obuwie lub nowe obuwie. Na szczeście mam maść na odciski HASCO, która dobrze rozprawia się z problemem. Tych brzydkich bąbli nie wolno przekłuwać, chociaż korci nie raz ;/

Adrian W. 2017-10-22 21:13

Maść na odciski Hasco to środek, który pozwala nam usunąć odciski i w ten sposób już nie muszę się tego martwić. Polecam dla każdego!

Zdzisława 2016-10-26 18:52

Ludzie co jakiś czas podpytują mnie jaki produkt wybieram na bolesne odciski... Odpowiedź jest jedna: Maść na odciski Hasco :-) Nie ma nic lepszego!

Tamara 2016-09-29 17:20

Latem wyjechałam na wakacje nad morze. Dużo spacerowałam bez obuwia. Czy to po piasku i plaży, czy po betonie i asfalcie. Z tego powodu narobiłam sobie odcisków. Nie wiedziałam, czy mogę sobie z nimi poradzić aż koleżanka poleciła mi Maść na odciski Hasco . Produkt spisał się znakomicie. Zawsze stawiam na jakość.

Opinia użytkownika 2016-04-12 12:21

polecam!

Opinia użytkownika 2016-04-01 11:47

dosc uciazliwa w nakladaniu, mozna poszukac czegosc lepszego...

Weronika 2016-03-09 12:58

Tania i dobra maść.Polecam!

Miranka 2015-08-29 19:14

Od kilku lat już wiem, że to działa bardzo dobrze i dzięki temu w prosty i szybki sposób pozbywam sie czasami problemów z odciskami. Poleciłem już to rodzinie i bardzo to dobrze na nich równiez działa. Daje 5/5!

Onika 2015-08-29 19:10

Bardzo dobrze to działa i cieszę się, że pozbyłem się odcisków. TO po prostu działa rewelacyjnie i polecam!

Izabela 2015-05-21 17:18

Zdecydowanie zbyt długo próbowałam znaleźć coś, co podziała na modzele na moich stopach. Maść na odciski Hasco dała sobie z tym radę!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.