Kategorie produktów

Metadrol

Najtańsza oferta

3.31 Średni

ilość opinii: 13

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Metadrol

Metadrol – Odżywka na przyrost masy mięśniowej

Masa mięśniowa szczególnie dla mężczyzn ma duże znaczenie, dlatego jak się wydaje trzeba brać pod uwagę możliwości jej zbudowania, tak by zawsze lepiej się prezentować. Obecnie można iść w kierunku różnych suplementów, dzięki którym budowanie masy mięśniowej stanie się łatwiejsze. Takim dobrym produktem jest między innymi Metadrol, który cieszy się sporą popularnością wśród osób, które chcą walczyć o przyrost masy mięśniowej. Według zwolenników wystarczy stosować ten preparat regularnie, by osiągnąć takie efekty, które będą się przez dłuższy okres czasu utrzymywać. Poza tym będzie można oczekiwać, że nasze mięśnie się zwiększą, ale będziemy także bardziej wytrzymali w czasie treningu. Metadrol to środek, który ma wpływać na siłę naszych mięśni, ale ma także poprawiać ich elastyczność, co sprawi, że z treningów będzie można wyciągnąć dużo więcej niż wcześniej przed stosowaniem produktu. 

Preparat ma nowoczesną formułę i dzięki temu będzie można osiągnąć rzeczywiście świetne efekty. Metadrol wpływać będzie pozytywnie na regenerowanie mięśni, co następuje szybciej i skuteczniej. Jednocześnie jest to taki preparat, który będzie łagodził zakwasy. Suplement może pobudzać metabolizm a to sprawi, że uda się ostatecznie poprawić wyniki i osiągi na Sali treningowej. Jednocześnie ze względu na naturalny skład jest to preparat, którego stosowania nie trzeba się obawiać, będzie bezpieczny dla zdrowia. 

Skład Metadrol

Metadrol w swoim składzie ma najlepsze możliwe elementy, które zostały wcześniej sprawdzone i mogą gwarantować skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej oraz szybkie budowanie masy mięśniowej, co w dłuższej perspektywie ma gwarantować większą wytrzymałość organizmu. Takie połączenie sprawia, że jest to pośród suplementów jeden z lepszych produktów jakie są nam proponowane. 

Dawkowanie Metadrol

Metadrol jest to środek do spożywania codziennego po dwie kapsułki po każdym posiłku. Każda kapsułka musi być popijana dużą ilością wody. Z czasem, by osiągać lepsze efekty można zwiększać ilość przyjmowanych kapsułek nawet do sześciu dziennie.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-10-04 18:41

ok

Lutek 2018-04-06 11:17

LOL 180PLN za 350 mg tribulusa + kofeinę? CHYBA KOGOŚ PO*****LIŁO nie kupujcie tego gówna.

Piter 2017-11-02 13:52

Metadrol dostałem na siłce od takiego miejscowego koksa. Kiedyś chyba sterydy brał, ze jest taki wielki. W łapie ma więcej niż Pudzian. Trochę się bałem, ale mówił, że to bezpieczne i że szitu nie sprzedaje. Tylko sprawdzony towar. Tydzień leżał u mnie na szafie, bo bałem się brać. Ale jak wziąłem to dopiero zobaczyłem co to jest moc. Już na pierwszym treningu musiałęm dołożyć sobie żelaza bo Metadrol dał mi takiego kopa, ze kumple nie mogli uwierzyć jakie postępy zrobiłem. Mięśnie też zaczeły szybcij rosnąć, a efektów ubocznych żadnych.

Marceli 2017-07-08 21:33

Od zawsze taki patyczak ze mnie. Ani mięśnia, ani tłuszczu. Chudzielce mają gorzej no bo są oceniani jako fajtłapowaci. Ja tak miałem, serio... Kolega dał mi na wypróbowanie Metadrol . Zobaczymy, czy waga pójdzie w górę. Muszę mocno przywalić na wadze.

Opinia użytkownika 2017-02-20 16:38

Metadrol polecił mi znajomy na siłowni. Wie co robi, bo ćwiczy od 10 lat. Koleś jest tak wielki, że w żadne dźinsy się nie mieści, a taki worów dla grubasów mówił, że nie będzie nosił. Chodzi w dresie, a jak go ludzie widzą na ulicy to czasami uciekają. Zupełnie niepotrzebnie, bo łagodny jest jak baranek. Polecił mi Metadrol i powiedział, że dobry supel, białko i kurczaczek to 90 % sukcesu. Trenuję wg jego instrukcji i masa rośnie tak, że nie mogę uwierzyć. Niedługo zaczynam redukcję i wiem, że dobrze będzie.

Kazimiera 2016-11-28 13:28

Jestem kobietą, trenującą na siłowni. Również kobiety stosują odżywki na siłę. Metadrol to preparat, który wspomaga moją wytrzymałość siłową. A sylwetka wygląda coraz lepiej.

Opinia użytkownika 2016-06-27 16:55

Już długi czas ćwiczę na siłce. Wybieram najlepsze produkty więc mam przy sobie Metadrol . Przy takim wysiłku fizycznym ten produkt dobrze się sprawuje. Szkoda tylko, że nie jest zbyt tani.

Emil 2016-06-22 19:16

Potrzebowałem czegoś na zrzucenie sadełka i Metadrol nic nie pomaga :/ Kasa wyrzucona w błoto.

Opinia użytkownika 2016-02-29 16:07

Widać efekty, ale zdecydowanie wolę trenować na sucho bez dopalaczy.

Opinia użytkownika 2016-02-22 15:04

U mnie na siłce bardzo popularny, jakby nie działał to by tylu nie brało

Arti 2015-08-02 22:03

Ten supel nawet nie ma składu jasno określonego .. tylko przedrostek "meta" ma wskazywać na jego mocne działanie

KK 2015-07-02 12:24

Ktoś zna w ogóle skład tego suplementu? Na necie nie mogę znaleźc info w ogóle o nim a cenę bardzo wysoką wołają

Adam 2015-07-02 12:21

Cholera wie co to tak naprawdę jest .. tylko naciąganie ludzi na kase

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.