Kategorie produktów

Młody Jęczmień Intenson

Młody Jęczmień Intenson
Najtańsza oferta

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Młody Jęczmień Intenson

Młody Jęczmień Intenson to produkt dostępny w postaci proszku.

Proszek ten może być dodawany do potraw jako  dla wzmocnienie wartości odżywczej dań (sałatek, napojów, zup) lub spożywany specjalnie przed posiłkami jako uzupełnienie codziennej diety.

Składnikiem produktu Młody Jęczmień Intenson jest mielona suszona trawa młodego jęczmienia, która stanowi źródło składników mineralnych, białka, witamin  i enzymów. Młody jęczmień jest źródłem przeciwutleniaczy, które chronią struktury komórkowe przed stresem oksydacyjnym, neutralizując wolne rodniki. 

Dodatkowo wspiera naturalną odporność organizmu, utrzymuje równowagę kwasowo-zasadową organizmu oraz wspiera proces odchudzania.

Skład

Skład produktu Młody Jęczmień Intenson to 100% mielona suszona trawa młodego jęczmienia (Hordeum vulgare L).

Dawkowanie:

Jak stosować produkt Młody Jęczmień Intenson:

1-2 łyżeczki proszku dodać do wody, soku owocowego (ok. 200 ml), jogurtu czy musli i wymieszać. Można także dodać do koktajlu, sałatki czy innego dania. 

Taką porcję produktu należy stosować 2 razy dziennie (2x 200 ml), około pół godziny przed posiłkiem. 

Nie należy łączyć proszku z gorącą wodą ze względu na utracenie wartościowych składników pod wpływem oddziaływania wysokiej temperatury. 

Nie przekraczać proponowanej do przyjęcia dziennej porcji preparatu. 

Przeciwwskazania

Nie poleca się spożywania produktu Młody Jęczmień Intenson przez niemowlęta i małe dzieci.

Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na składnik produktu oraz jeśli upłynął jego termin ważności.

Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. 

Należy pamiętać, że suplementy diety nie mogą stanowić substytutu pełnowartościowego posiłku. 

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Euzebiusz 2020-06-27 19:57

To chyba jakaś innowacja związany z przeciwutleniaczami obecnie panuje. aczkolwiek czy to naprawdę ma takie znaczenie?

Opinia użytkownika 2018-09-09 18:08

Na co dzień zjadamy bardzo dużo produktów żywnościowych, które na dłuższą metę mogą powodować zakwaszenie. Warto znać sposoby, by temu zaradzić. Ja wybieram Odchudzanie . Składniki preparatu wpływają korzystnie na utrzymanie pełnego zdrowia układu trawiennego.

Sylwia 2018-09-04 13:42

Aaa, więc to jest ten osłowiony młody jęczmień. I wszystko jasne. Nikt nie umiał mi wcześniej wyjaśnić, czym jest oraz do czego służy. Chyba kupię i przetestuję.

Opinia użytkownika 2018-08-09 21:55

Młody Jęczmień powinien dostawać same pozytywne opinie . Nie doszukałam się aż do teraz tak samo wartościowego środka. Regularne odkwaszanie organizmu to dla mnie ważna rzecz!

Kira 2018-06-23 22:14

Czemu antyoksydacja jest ważna? Bo to pozwala uwolnić organizm od zalegających w nim toksyn. A to pozwala schudnąć i cieszyć się dobrym samopoczuciem. Młody Jęczmień jest takim produktem dzięki któremu cieszę się pełnym zdrowiem.

Gertruda 2018-06-17 22:13

Zielony jęczmień ponoć może pochwalić się licznymi walorami. Może wspomagać prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Jest to naturalny składnik, więc nie ma się co dziwić. Długo szukałam produktu, zawierającego zielony jęczmień i odkryłam Młody Jęczmień . Stosuję może około tygodnia i widzę już pierwsze efekty. Przede wszystkim czuję się zdrowiej i mam więcej energii.

Roma 2017-10-17 20:25

Uważam, że młody jęczmień zdecydowanie jest całkiem obiecujący! Przetestuję czy jest super po dłuższym czasie

Ula 2017-08-17 11:51

Prawdziwa bomba witaminowo-odżywcza!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.