Kategorie produktów

Nerwobonisan Ojca Grzegorza

Nerwobonisan Ojca Grzegorza

3.88 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Nerwobonisan Ojca Grzegorza

Nerwobonisan Ojca Grzegorza to suplement diety w postaci mieszanki ziołowej do zaparzania. Produkt polecany jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki łagodzące stres i ułatwiające zasypianie.

Co więcej produkt Nerwobonisan Ojca Grzegorza poleca się do stosowania w celu wsparcia układu mięśniowego, zwłaszcza jeśli chodzi o funkcjonowanie serca i utrzymanie właściwego ciśnienia tętniczego.

W składzie saszetek Nerwobonisan Ojca Grzegorza znajdują się ekstrakty z liścia melisy, koszyczka rmianku, ziela serdecznika, kwiatostanu głogu, korzenia kozłka lekarskiego oraz szyszek chmielu. 

Składniki produktu Nerwobonisan Ojca Grzegorza wykazują działanie łagodnie uspokajające, wyciszające oraz wspomagające proces zasypiania i zachowania dobrej jakości snu. Dodatkowo składniki te wpływają korzystnie na mięśniówkę jelit, łagodząc dolegliwości takie jak wzdęcia. 

Skład

Składniki suplementu diety Nerwobonisan Ojca Grzegorza to: 

liść melisy 36,15%, koszyczek rumianku 30,12%, ziele serdecznika 14,46%, kwiatostan głogu  8,43%, korzeń kozłka lekarskiego 6,02%, szyszka chmielu 4,82%.

Preparat może zawierać śladowe ilości migdałów, orzeszków ziemnych i innych orzechów.

Zalecane spożycie:

Zalecane dzienne spożycie preparatu Nerwobonisan Ojca Grzegorza to 1 saszetka 2 razy dziennie. 

Zawartość saszetki wsypać do szklanki, zalać wrzącą wodą i zaparzać przez około 10 minut. Od czasu do czasu mieszać. 

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (2 saszetki) zawiera:

- liść melisy 3,0 g,

- koszyczek rumianku 2,5 g,

- ziele serdecznika 1,2 g,

- kwiatostan głogu  0,7 g,

- korzeń kozłka lekarskiego 0,5 g,

- szyszka chmielu 0,4 g.

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji produktu. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania suplementu diety Nerwobonisan Ojca Grzegorza jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie stosować po upływie terminu ważności.

Preparat Nerwobonisan Ojca Grzegorza może wywierać wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych. Zaleca się więc, aby nie podejmować tych czynności do dwóch godzin od momentu przyjęcia suplementu diety. 

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Kordula 2019-12-17 12:36

Najtrafniejsza rzecz na uczucie wzdęcia. Z własnej autopsji polecam kupić na próbę.

Opinia użytkownika 2018-06-28 15:35

Jeśli mówimy o bólach o różnym podłożu nie warto zwlekać! Jest wiadome, że ból zniknie sam, ale nie powinniśmy na to oczekiwać... Ja wybieram przede wszystkim Nerwobonisan Ojca Grzegorza . Mam pewność, że to najlepsza decyzja, jaką podjęłam. Polecam wam ten specyfik.

Ariadna 2018-06-09 21:39

Chyba nie dałabym sobie rady w czasie miesiączkowania bez porządnego środka rozkurczowego. Duża ulga, że mam na to Nerwobonisan Ojca Grzegorza :) Zawsze mi się sprawdza - jest łatwiej zapomnieć o bólu.

Michalina 2018-01-24 12:38

Stres jest wszechobecny i to własnie on jest przyczyną wielu chorób. Wszystko pochodzi od układu nerwowego i tam się zaczyna. Nerwobonisan Ojca Grzegorza to całkiem fajny produkt, bo jest do zaparzania, a więc niczego nie trzeba łykać ;)

Sandra 2017-06-29 15:41

Sam nie wiem, może za duży ze mnie chop, bo te ziółka średnio działają? Ciekawe jak u innych się sprawdziły?

Rozanna 2017-04-09 22:07

Proces rozkurczania jest szeroki, ponieważ obejmuje zarówno dolegliwości bólowe mięsni jak i np. bóle menstruacyjne. Nerwobonisan Ojca Grzegorza to produkt, który zawiera składniki wspierające poczucie komfortu, a także pomagają wyeliminować dolegliwość. Warto mieć jakieś rozkurczowe preparaty przy sobie.

Opinia użytkownika 2017-03-17 09:21

Nerwobonisan Ojca Grzegorza działa tak sobie na bezsenność i trudności z zasypianiem. Warto poszukać coś skuteczniejszego.

Lucyna 2015-12-25 09:35

Dzięki Nerwobonisan Ojca Grzegorza budę się rano wypoczęta. On naprawdę działa.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.