Kategorie produktów

Nutraclipse Alpha Drive

Nutraclipse Alpha Drive

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Nutraclipse Alpha Drive

Alpha Drive - to bardzo mocny produkt do stosowania tylko przed treningiem, którego składniki mają działanie potwierdzone badaniami naukowymi i dostajesz je w klinicznych dawkach, bez zbędnego cukru i sztucznych aromatów i barwników. Wystarczy spójrzeć na skład. Alpha Drive zapewnia niezrównaną energię, wytrzymałość i ostro podniesioną koncentrację i skupienie abyś mógł pokonać kolejne bariery na treningu i poprawić wyniki. 

Skład

Kofeina Bezwodna, AMP Citrate, Synefryna, Teofilina, Jabłczan Cytruliny, Beta-Alanina, N-Acetyl-L-Tyrozyna, Siarczan Agmatyny, Ekstrakt Mucuna Pruriens, Creatinol-O-phosphate (COP), Jabłczan Kreatyny. 

 

Dawkowanie:

Dzień Treningowy.: Jedna porcja (1 miarka + 200-250ml wody) 15-30 minut przed treningiem. Dzień Nietreningowy.: Nie stosować. W celu zbadania tolerancji, rozpocząć przyjmowanie produktu od połowy miarki na 15-30 minut przed treningiem. Nie przekraczać porcji 2 miarek w ciągu dnia! Nie stosować w późnych godzinach popołudniowych i wieczorem.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Najlepiej spożyć przed końcem: data na  opakowaniu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Felicjan 2020-01-10 10:58

myślę że ten oto środek jest dobry. Cena i jakość są w sam raz.

Maria 2017-12-04 18:32

Nutraclipse Alpha Drive to specyfik , który ma w swoim składzie aminokwasy! Zalecam jego stosowanie, bo świetnie sprawdza się do regeneracji! Wato wiedzieć, że jest to produkt nie tylko dla mężczyzn!

Aneta 2016-11-09 11:30

Długo szukałem tak silnego produktu. Smak do przeżycia, ważne, że działa.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.