Kategorie produktów

Olimp Carbo Nox

Olimp Carbo Nox

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Olimp Carbo Nox

Carbonox określić można jako bardzo dobrze przygotowane zestawienie węglowodanów, które zostały odpowiednio dobrane a ich proces trawienia jest korzystny dla naszego organizmu. Przede wszystkim wszystko zostało przygotowane w oparciu o badania laboratoryjne, dzięki czemu proporcje są odpowiednio podzielone między węglowodany wysokie, średnie i niskie, które będą miały przedłużone uwalnianie. To wszystko razem wprowadzone do organizmu gwarantuje odpowiednie, stabilne wysycenie krwi przez składniki energetyczne na okres około dwóch godzin od przyjęcia produktu. 

Jest to doskonała propozycja do stosowania zarówno przed jak i w trakcie a także po ciężkim treningu, który będziemy realizować. 

Skład

Uniwersalność składu sprawia, że Carbonox to produkt, który można używać nie zwracając szczególnej uwag na to czy znajdujemy się w trakcie treningu czy jesteśmy po nim. Będzie to nieprzerwane źródło energii, które zawsze dobrze się sprawdzi. Dzięki dopasowaniu takich składników jak izomaltulozy i maltodekstryn można być pewnym, że uda się w organizmie utrzymać insulinę na odpowiednim stabilnym poziomie także w trakcie realizowanego treningu. Jednocześnie chodzi o efektywne zaopatrzenie pracujących komórek mięśniowych w składniki energetyczne. 

Idea stosowania tego produktu, który jest kompleksową formułą węglowodanową będzie także zakładała jak najszybsze nasycenie krwi monosacharydami w momencie, gdy będziemy akurat po ciężkim treningu. Poprzez szybką podaż takich składników, które są łatwo przyswajalne można być pewnym, że w trakcie skrajnego wyczerpania organizmu będziemy w stanie wykorzystywać jego zdolności do regeneracji. Jednocześnie uda się w okresie okienka anabolicznego osiągnąć najwyższe szczytowe wartości. Zastosowanie dobrze zbilansowanych składników gwarantuje, że przedłużone będzie uwalnianie, co skutkować będzie między innymi efektywniejszą odbudową zasobów glikogenu, gdyż uwolnione w trakcie rozkładu składniki takie jak glukoza oraz fruktoza będą skutecznie odbudowywać glikogen. 

Po raz pierwszy wysokowydajna odżywka węglowodanowa zasilona mocą L-argininy i kompleksem 12 witamin 
Carbonox to środek, w którym dodatkowo pojawia się również L-Argininia, która będzie dawała dobre efekty działania w zakresie produkcji tlenku azotu, co wpłynie skutecznie na rozszerzenie naczyń krwionośnych. Jest to działanie, które potwierdzone było różnorakimi badaniami. Zabieg dodania takiego aktywnego aminokwasu będzie zwiększać przepływ krwi przez mięśnie i tym samym uda się je skuteczniej zaopatrzyć w tlen, hormony czy składniki odżywcze. Dzięki temu, że do środka wprowadzona jest właśnie L-arginina można oczekiwać, że Carbonox będzie charakteryzował się lepszym działaniem, osiągnie większą skuteczność ponieważ odnowa zapasów glikogenu będzie realizowana efektywniej. 

Kompleks w sumie aż 12 witamin ze wszystkich ważnych grup będzie znacząco zwiększać przyswajalność węglowodanów i w ten sposób intensyfikować się będą przemiany o metabolicznym charakterze. Dodatkowo wysoki potencjał antyoksydacyjny, który będzie ujawniony przez niektóre witaminy będzie mógł zagwarantować zahamowanie uszkodzeń, które niekiedy pojawiają się w okolicach białek komórki mięśniowej. Jeśli to się uda oczekiwać można między innymi, że regeneracja będzie w przypadku tych komórek zdecydowanie łatwiejsza i skuteczniejsza.

Dawkowanie:

Carbonox przeznaczony będzie przede wszystkim dla takich osób, które uprawiają jakiś spor niezależnie czy amatorsko czy profesjonalnie i niezależnie o jaką dyscyplinę chodzi. Polecany będzie między innymi osobom, które poddawane są intensywnym wysiłkom fizycznym, podczas których zgromadzone będą w organizmie zapasy glikogenu, ale mogą się one okazać za małe. Będzie także przygotowany pod kątem tych sportowców, którzy będą chcieli w krótkim czasie osiągać nadkompensację składników energetycznych w momencie, gdy była zrealizowana jakaś wyczerpująca, zajmująca sesja treningowa. Chodzi o to, by jak najszybciej przygotować się do nowego wysiłku. Każdy kto chce szybko i skutecznie uzupełniń energię do wysiłku powinien pomyśleć właśnie o Carbonoxie.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Michał 2020-04-22 14:49

stosuje na treningu, dobrze się sprawdza

Noe 2020-04-13 11:34

Według mnie ten środek jest okej. Cena i skuteczność nie są złe.

Cyryl 2018-11-03 22:33

Mija już rok, odkąd wyciskam na siłowni. Wybieram to, co najlepsze i z tego powodu posiadam Olimp Carbo Nox . Przy ogromnym wysiłku fizycznym ten preparat dobrze się sprawuje. Szkoda, że nie jest zbyt tani.

Opinia użytkownika 2018-01-21 19:37

Drogie dziewczyny nie wiem czy wiecie, że odżywki zawierające węglowodany są też dla nas! Sprawdzają się dla kobietek , które chcą rozbudować sexowne mięśnie!

Beata 2017-08-20 18:03

Jestem kobietą i trenuję na siłce. Również kobiety stosują odżywki na siłę. Olimp Carbo Nox to specyfik, który wspomaga moją wytrzymałość siłową. A sylwetka wygląda coraz lepiej.

Faustyn 2017-08-01 16:26

Olimp Carbo Nox to preparat, który jest idealny po wycisku na siłce. W przypadku odżywek to należy wiedzieć, jak je stosować z głową. Węglowodany to główne źródło energii i pomijanie ich nie do konca jest zdrowym pomysłem. Nie powinno się samodzielnie eksperymentować.

Michał 2017-05-29 20:04

Świetne węglowodany. Ja osobiście spożywam po treningu i jestem bardzo zadowolony. Robią robotę !!! Atrakcyjna cena i świetne smaki. Polecam !!!

Ola 2017-05-25 13:00

Smak truskawki najlepszy jaki może być ;)

Wojciech 2016-03-04 10:00

Dobry skład i dobry smak,dobra rozpuszczalność. Polecam :)

Bartek 2016-02-24 12:33

może być

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.