Kategorie produktów

Olimp Iso Plus

Olimp Iso Plus

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Olimp Iso Plus

Olimp Iso Plus to bardzo dobrze przygotowany koncentrat w proszku, który będzie służył do przygotowania napoju izotonicznego. To świetna propozycja dla tych osób, które szukają maksymalnego nawadniania organizmu oraz odpowiedniej równowagi wodno-elektrolitowej w trakcie wysiłku i po jego zakończeniu. Doskonała receptura związana  z tym napojem wzmocniona została o l-karnitynę oraz l-glutaminę, które będą wpływać na dodatkowe wzmocnienie organizmu w trakcie długiego wysiłku fizycznego. Oprócz tego witaminy, dzięki którym ich strata w czasie energii nie będzie takim problemem. Olimp Iso Plus ze względu na swój bardzo dobry skład oraz jakość będzie ceniony i polecany przez sportowców wyczynowych, szczególnie tych, którzy uprawiają sporty wytrzymałościowe. 

- Gwarantuje szybkie nawadnianie organizmu oraz uzupełnienie dawki elektrolitów 
- Gasi pragnienie i jednocześnie chroni przed odwodnieniem organizmu. 
- Daje dawkę ważnych witamin i minerałów, które są bardzo ważne dla organizmu prowadzącego trening 
- Wprowadza ważne elementy energetyczne dla mięśni. 

Olimp Iso Plus to produkt, który przygotowany jest w formie koncentratu, dlatego w jednym opakowaniu dostajemy rzeczywiście kompleksowy produkt, z którego będzie można przygotować napój na wiele przeprowadzanych treningów. Innowacyjny skład, który łączy różne składniki to podstawowa gwarancja tego, że Olimp Iso Plus będzie działał na każdego w odpowiedni sposób. Niezależnie jak długi jest nasz wysiłek fizyczny ten składnik na pewno dobrze się sprawdzi i warto się zdecydować na taki koncentrat, jeśli chcemy w czasie treningu dobrze zadbać o nawodnienie organizmu i uzupełnienie elektrolitów, które będziemy tracić. 

Skład

Istotny jest również dodatek witamin, który będzie uzupełniał to wszystko co w czasie treningu tracimy. W jednej porcji napoju 250 ml będziemy otrzymywali bazę witamin, która będzie stanowić około20% nasze całkowitego dziennego spożycia, które jest nam zalecane. Napój izotoniczny ze względu na doskonałe stężenie płynów ustrojowych, stężenie węglowodanów oraz elektrolitów będzie doskonale przyswajalny. To również sprawiać będzie, że nawodnienie organizmu i gaszenie pragnienia będzie skuteczniejsze niż przy spożywaniu wody. Uda się również utrzymać odpowiednią równowagę elektrolityczną a to na pewno ma swoje istotne znaczenie. 

Dawkowanie:

Produkt warto spożywać w czasie zawodów oraz intensywnych treningów oraz w czasie ciężkiej pracy fizycznej. Około 17,5 grama proszku rozpuszczamy w 250 ml wody, mieszamy. Spożywać należy od razu po przygotowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zenobiusz 2020-10-19 08:22

uważam że ten środek jest w porządku. Koszt oraz jakość nie są złe.

Michał 2020-04-21 15:32

najlepszy środek do stosowania podczas treningu

Opinia użytkownika 2018-02-17 23:58

Dowiedziałam się, że węglowodany najlepiej stosować po treningu. Ale jestem laikiem w tym temacie... Nabyłam Olimp Iso Plus . Chciałabym zacząć przygodę z fitnessem, ale chciałabym jakoś lepiej ogarnąć temat. Jeśli ktoś stosował ten produkt, to proszę o opinię.

Opinia użytkownika 2018-01-23 16:53

Hej kobietki nie wiem czy wiecie, że odżywki zawierające węglowodany są również dla nas! Sprawdzają się u laseczek , które pragną zbudować sexowne ciała!

Michał 2017-04-19 10:40

Świetny izotonik, uzupełnia utracone elektrolity i minerały, nawadnia. Najwyższa jakość. Atrakcyjna cena i bardzo ekonomiczne opakowanie.

Ola 2017-04-06 20:28

Super nawadnia i uzupełnia elektrolity.

Ursyn 2017-02-21 19:02

Olimp Iso Plus to specyfik, który jest idealny po wycisku na siłce. Jeśli już mówimy o odżywkach to powinno się wiedzieć, jak je stosować z głową i rozumem. Węgle to dla organizmu energia i pomijanie ich w codziennej diecie moze nie być zdrowe. Nie warto kombinować.

Antoni 2016-03-04 10:49

Smaczny, dobrze się rozpuszcza.Smak cytrynowy jest okrutny i na zimno ciężki do wypicia polecam za to pomarańcz.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.