Kategorie produktów

Oliwa Z Oliwek W Areozolu

Oliwa Z Oliwek W Areozolu
Najtańsza oferta

4.25 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Oliwa Z Oliwek W Areozolu

Dla fanów słodkości idealnym produktem jest masło orzechowe. Miód wielokwiatowy z malinami, to w pełni naturalny produkt, który z powodzeniem może być wykorzystywany w leczeniu przeziębienia czy grypy. Warto odstawić na bok niezdrowe chipsy i paluszki. Te wysokokaloryczne produkty można zastąpić smacznymi migdałami. W naszym sklepie mogą Państwo również znaleźć soczewicę czerwoną i wodorowęglan sodu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-07-05 20:15

Oliwa Z Oliwek W Areozolu to olej spożywczy, który towarzyszy mi jako dodatek do niemalże każdej sałatki. Dla zdrowotności można go także stosować łyżką. Ma szerokie spektrum wykorzystania. Szczerze polecam :)

Adam 2017-04-24 10:43

Hmmm no dość ciekawy wynalazek, przyznaję, ale jeśli chodzi o dozowanie większych ilości to i tak muszę kupić klasyczną butelkę.

Ula 2017-04-19 14:15

fajna forma, łatwe dozowanie.

Opinia użytkownika 2016-01-07 21:09

Jestem mocno zakręcona w tematyce ,,healthy lifestyle''. Parę miesięcy temu zmieniłam to, jak się odżywiam a pierwszym działaniem był nabytek Oliwa Z Oliwek W Areozolu . Jest ze mną gdy gotuję lub smażę. Jak dla mnie to świetny dodatek do codziennych przysmaków.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.