Kategorie produktów

Prostadyn Z Granatem

3.6 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Prostadyn Z Granatem

Prostadyn Z Granatem to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla mężczyzn, którzy chcą wspomóc prawidłowe funkcjonowanie gruczołu krokowego 

Produkt jest wskazany także w przypadku problemów z potencją oraz w celu zadbania o układ moczowo-płciowy.

W formulacji produktu można znaleźć ekstrakt z owoców granatu, z liści pokrzywy, cynk i selen. Owoce granatu są źródłem polifenoli oraz kwasu elagowego. Wyciąg z liści pokrzywy wspiera procesy wydalnicze nerek. 

W składzie preparatu Prostadyn Z Granatem znajduje się także cynk, który oddziałuje korzystnie na stężenie testosteronu. Wraz z selenem wspomagają utrzymanie prawidłowego przebiegu spermatogenezy oraz funkcjonowania ukłądu rozrodczego.

Skład

W składzie suplementu diety Prostadyn Z Granatem znajdują się następujące substancje: 

standaryzowany na polifenole i kwas elagowy ekstrakt z owoców granatu (Punica granatum) (53,3%), żelatyna (składnik otoczki), ekstrakt z liści pokrzywy (Urtica dioica), glukonian cynku, L-selenometionina, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza, barwnik: dwutlenek tytanu.

Zalecane spożycie:

Preparat Prostadyn Z Granatem przeznaczony jest do stosowania doustnego. Kapsułkę popijać wodą. 

Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dziennie.

W 1 kapsułce znajduje się:

Składnik Zawartość (% ZDS*)

Standaryzowany ekstrakt z owoców granatu, w tym:

- polifenole

- kwas elagowy

300 mg

180 mg

5,4 mg

Ekstrakt z liści pokrzywy 75 mg
Cynk 10 mg (100%)
Selen 55 mcg (100%)

*% ZDS - procent Zalecanego Dziennego Spożycia

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji do przyjęcia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania produktu Prostadyn Z Granatem jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od wilgoci i bezpośredniego kontaktu z promieniami słonecznymi. Suplement diety jest wskazany dla osób dorosłych. Nie stosować u dzieci. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowej kondycji i zdrowia organizmu może zapewnić odpowiednia dieta i prowadzenie aktywnego stylu życia. 

Nie stosować preparatu po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Barbara 2020-06-09 16:24

piekący problem w końcu już mnie nie dotyczy. Szczerze zachwalam...

Atanazy 2018-11-22 13:18

Prostadyn Z Granatem nie dał rady. Szkoda waszych pieniędzu- ostrzegam!

Barry 2018-04-05 17:35

Prostadyn z Granatem dba nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego, ale także o to, by mężczyzna mógł czuć się męsko. Równie istotne jest tutaj zauważenie, że o zdrowie układu rozrodczego dbać należy. Chodzi np. o testosteron oraz o to, żeby uchronić się przed impotencją.

Jerzy 2018-03-05 13:16

O ja, dużo tutaj jest wpisów odnośnie Prostadyn Z Granatem ... Hmm nie każda uderza superlatywami lecz jeśli chodzi o mnie to nie jest super istotne ... Ja stosuję ten preparat i nie widzę negatywów. Realna ocena - 5* `

Eugeniusz 2017-01-18 12:19

Prostadyn Z Granatem pomaga w sposób przeciętny na leczenie prostaty. Nie obejdzie się bez wizyty u specjalisty

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.