Kategorie produktów

Puder sypki odbijający światło

Puder sypki odbijający światło

3.75 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Puder sypki odbijający światło

n/a

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Laura 2016-03-18 10:25

Kupiłam, bo spodobał mi się testowy efekt na dłoni. Puder jest niezwykle lekki, bardzo drobno zmielony, "suchawy" w konsystencji. Daje śliczny efekt, delikatnego, satynowego rozświetlenia.Ogólnie wart wypróbowania.polecam

Dominika.W 2015-08-13 12:03

Puder nadaje naturalny efekt i koloryt skóry. Na pewno nie wygląda ona sztucznie i z tego jestem zadowolona :) Ani się nie świeci ani też nie jest zmatowiona jak papier toaletowy!

Sandra 2015-08-13 12:02

Moim zdaniem warto go kupić, przede wszystkim biorąc pod uwagę cerę i jakość produktu. Wiele osób go polecało to go kupiłam. Na pewno jestem z niego zadowolona i dobrze kryje niedoskonałości :) Jest wydajny i bardzo śliczny w tym opakowaniu.

Jaśka 2015-08-13 12:01

Efektu odbicia światła które miałby maskować niedoskonałości, niestety nie widzę. Myślałam, że efekt będzie lepszy, a to zwykły puder.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.