Kategorie produktów

PVL Mutant Mass

PVL Mutant Mass

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu PVL Mutant Mass

PVL Mutant Mass to środek spożywczy dla sportowców w postaci proszku z dużą zawartością białka.

PVL Mutant Mass zawiera w swoim składzie 10 różnych rodzajów białek. Taki skład przyczynia się do zmaksymalizowania efektu ćwiczeń. W produkcie są białka szybko i wolno wchłanialne. Produkt PVL Mutant Mass zawiera też Vitargo, które jest uznawane jako jedna z najlepszych form węglowodanów. 

PVL Mutant Mass jest wzbogacony o kwasy tłuszczowe omega oraz olej MCT i CLA. Preparat przeznaczony jest dla sportowców, kulturystów i osób ćwiczących amatorsko w celu zwiększenia masy mięśniowej.

Skład

Komponenty preparatu PVL Mutant Mass są następujące: 

Olej MCT, CLA - sprzężony kwas linolowy, Olej z Siemienia Lnianego, Kolostrum, Izolat Białka Serwatki, Hydrolizat Białka Serwatkowego, Koncentrat Białka Serwatki, Kazeinian Wapnia, Kazeina Micelarna, Albumina jajeczna, Izolat Białek Mleka, Mieszanka Węglowodanowa.

Dawkowanie:

Produkt PVL Mutant Mass dawkuje się w zależności czy mamy dzień treningowy czy nietreningowy:

- w dzień treningowy stosujemy 1-3 porcje, w tym jedna porcja bezpośrednio po treningu;

- w dzień nietreningowy stosujemy 1-3 porcje.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu PVL Mutant Mass.  Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. 

Preparat PVL Mutant Mass należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed wilgocią i światłem.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Herman 2020-02-07 08:21

myślę że ten produkt jest dobry. Cena oraz skuteczność nie są złe.

Sandra 2017-09-04 14:48

kultowa odżywka, nikomu nie trzeba przedstawiać. Brać i tyle.

Aneta 2016-10-28 09:59

Dobry smak, dużo wartości odżywczych.

ziomeczek 2016-02-24 14:05

Masa jest!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.