Kategorie produktów

Sambucol Junior

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Sambucol Junior

Suplement diety Sambucol Junior to pastylki do ssania przeznaczona przede wszystkim dla dzieci powyżej 6. roku życia i dorosłych. Zaleca się stosowanie preparatu w stanach grypy, przeziębienia, a także w zapobieganiu grypie oraz w celu wspomagania naturalnych, optymalnych funkcji układu odpornościowego.

Skład

Komponenty produktu Sambucol Junior to: ekstrakt z owoców czarnego bzu, miód, kwas L-askorbinowy (witamina C), glukonian cynku, guma arabska, woda oczyszczona, aromat czarnej porzeczki, olej roślinny, substancje słodzące: maltitol, sorbitol, glikozydy stewiolowe; nośnik: wosk pszczeli.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Sambucol Junior powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu Sambucol Junior.
Zalecana porcja suplementu do zażycia w ciągu dnia to:
dzieci od 6. do 12. roku życia – 1 pastylka 4-6 razy dziennie
dzieci powyżej 12. roku życia – 1 pastylka 6-8 razy dziennie

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Sambucol Junior.
Suplement Sambucol Junior należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu.
Nie należy przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Krystyn 2020-07-05 10:04

Kupuję wyłącznie to na podrażnione gardło. szybka ulga gwarantowana.

Apolonia 2020-04-01 17:53

Czas na grypę bywa ciężki. Wśród moich bliskich większa część się rozłożyła. Ratuje się aktualnie przyjmując sprawdzony lek.

wera 2020-01-20 15:50

Moje dzieci bardzo lubią pastylki do ssania sambucol, a ja bardzo lubię te pastylki, bo fajnie łagodzą ból gardła i kaszel. Dodaję do nich syrop i to przeziębienie przebiega znacznie łagodniej.

Boguwola 2018-05-17 19:58

Najczęściej biorę Sambucol Junior jak mnie rozkłada grypa. Nie pozwalam sobie na branie wolnego w pracy. Sambucol Junior pozwala mi wygrać z grypą:)

Estera 2017-04-11 22:11

Pediatra moich dzieci jest zagorzałą fanką Sambucolu, chyba większość znanych mi dzieci u niej leczonych miała to zalecone.

Agnieszka 2017-04-11 08:39

Podaję te pastylki córce gdy jest chora i zawsze bardzo dobrze działają.

Marcjal 2017-02-16 23:31

Grypa uwidacznia się gdy organizm jest trochę słabszy. Nie znoszę tego stanu. Żeby szybko wstać na nogi używam Sambucol Junior . Dzięki wszechstronnemu działaniu , specyfik ten zwalcza przeziębienie i grypę.

Angela 2016-12-17 23:36

Od jakiegoś czasu pobolewa mnie gardło ,totalnie nie wiem od czego. Czy potwierdzacie, że Sambucol Junior radzi sobie z problemami gardłowymi?

Kwiryna 2016-01-03 17:28

Od jakiegoś czasu pobolewa mnie gardło i nie wiem skąd to się bierze. Kupiłam Sambucol Junior . Mam nadzieję, że bóle przejdą. Jak nie to trzeba będzie zrobić badania.

Elżbieta 2015-03-31 18:01

Jak tylko odczuwam ból gardła, od razu próbuję rozkminić, czym szybko zaradzić. Nie mogę sobie pozwolić na to, by chorować. Sambucol Junior to skuteczny produkt który nie raz wyciągnął mnie z gardłowej opresji. A ja cieszę się bardzo dobrym zdrowiem.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.