Kategorie produktów

Scitec Macatron

Scitec Macatron

3.33 Średni

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Scitec Macatron

Scitec Nutrition Macatron jest najbardziej zaawansowanym boosterem testosteronu ostatnich lat. Łączy w sobie wszystkie składniki które faktycznie podnoszą produkcję testosteronu. Ten stymulator produkcji ludzkich hormonów anabolicznych stanowi rozsądną alternatywę dla środków dopingujących przyjmowanych w kulturystyce. Poza podnoszeniem testosteronu ogranicza też estrogeny! Produkt przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy chcą uzyskać jak największą siłę i mieć jak najpotężniejsze mięśnie. 

Skład

MACATRON zawiera 13 ostrożnie wyselekcjonowanych silnych składników!
Oprócz DAA (kwas D-asparaginowy) oraz ziołowych składników – włącznie z MACA – dostarcza on także ważnych witamin i składników mineralnych. Maca jest tradycyjnie używana jako afrodyzjak, jest to legendarne źródło wspomagania seksualnego. Testofen® to ekstrakt z Fanugreek o zawartości Fenusydu™ przynajmniej 50%. Fenugreek jest dobrze znanym, wsechstronnym ziołem zawierającym ponad 100 składników fitochemicznych, włącznie z saponinami Furostanolu oraz saponinami steroidowymi. Podczas, gdy Fanugreek ma wiele zastosowań, Testofen® stosowany jest w celu zwiększenia pożądania seksualnego oraz wspomagania utrzymania masy mięśniowej oraz zdrowia i kondycji seksualnej. Grupa glikozydów saponinowych, gdzie standaryzowany jest Testofen® nazywana jest Fenusydami™.
MACATRON dostarcza Bor oraz flawonoid – Kwercetynę, która spowalnia reakcję zamiany Testosteronu do Estrogenu. Tak samo działa również Mangostan. Ligniany pokrzywy mogą wspomagać działanie białka wiążącego hormony płciowe (SHBG – Sex Hormone-Binding Globulin) do testosteronu, co natomiast może zagwarantować większą ilość wolnego testosteronu będącego aktywną formą dla organizmu człowieka. Ekstrakt z korzenia pokrzywy najlepiej jest stosować z Saw Palmetto.
Witamina B5 wspomaga syntezę oraz metabolizm hormonów steroidowych, witaminy D oraz niektórych neurotransmiterów. Witamina B6 wpływa na regulację aktywności hormonalnej oraz redukcję zmęczenia i znużenia. Witamina D przyczynia sie do utrzymania prawidłowych funkcji mieśni oraz odgrywa ważną rolę w podziałach komórkowych. Cynk pozytywnie wpływa na płodność oraz reprodukcję, a także utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. 

 

 

Dawkowanie:

2 kapsułki do śniadania i 2 kapsułki do kolacji.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.  Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze  poniżej  25°C. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Aneta 2016-10-28 13:02

Skuteczny produkt

Damian 2016-10-01 14:06

badziew szkoda kasy

Fidelis 2015-05-08 12:49

ZMA to typ suplementu, wykorzystywanego w sporcie. Składa się głównie z magnezu, witaminy B6 i cynku. To wydaje się być taką podstawą w prawidłowym funkcjonowaniu. Scitec Macatron to środek, który stosuję już od ładnych kilku miesięcy. W czym mi pomógł? Głównie poprzez zwiększenie wytrzymałości i poprawę ogólnej kondycji organizmu. Zauważyłam też, że pomaga utrzymać równowagę psychofizyczną.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.