Kategorie produktów

StopAL

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu StopAL

StopAL to wyrób medyczny dostępny w postaci sprayu w proszku. Preparat polecany jest dla osób, które borykają się z alergicznym nieżytem nosa.

Objawami towarzyszącymi alergiom najczęściej jest katar, nieżyt nosa, trudności z oddychaniem, wyciek z nosa, kichanie a także świąd oczu. 

W składzie preparatu StopAL znajduje się naturalna celuloza pochodzenia roślinnego oraz proszek miętowy. To one mają na celu wspomagać ochronę wrażliwej błony śluzowej nosa.

Działanie składników polega na tworzeniu bariery, która ogranicza kontakt błony śluzowej z alergenami, a więc także zmniejsza ryzyko wystąpienia symptomów alergii. 

 

Skład

W składzie spray'u do nosa StopAL znajdują się następujące substancje: naturalna celuloza pochodzenia roślinnego, proszek miętowy.

Dawkowanie:

Produkt przeznaczony jest do stosowania do nosa. Przed użyciem należy oczyścić nos, a także wstrząsnąć opakowaniem produktu. 

Instrukcja stosowania wyrobu medycznego StopAL:

umieścić końcówkę w otworze nosowym. Drugi otwór należy zatkać palcem. Rozpylić jednorazowo do nozdrza na wydechu. Wykonać wdech w celu rozprowadzenia proszku. Czynność powtórzyć z drugiej strony.

Produktstosować w zależności od indywidualnych potrzeb. Profilaktycznie - 3 razy dziennie. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania produktu StopAL jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik. Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i wilgoci.

Nie ma przeciwwskazań na temat stosowania produktu u kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią.

Po otwarciu opakowania należy zużyć produkt w ciągu 6. miesięcy.

Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2019-12-17 20:43

bez końca mogę wymieniać oznaki mojej alergii. tylko nie o to chodzi. Lepiej polecić coś co autentycznie pomaga.

Maryna 2018-10-19 22:51

Uczulenie... nic fajnego! Wiecie dlaczego to w ogóle się pojawia? Ogólnie jest to reakcja immunologiczna na obce substancje, objawiająca się powstaniem przeciwciał i uwolnieniem mediatorów stanu zapalnego! W moim przypadku dobrze działa specyfik StopAL ! :)

Ewelina 2017-10-11 19:13

Wiosną zawsze męczą mnie objawy przesilenia. Długo nie daję rady wytrzymać. Skuteczną pomocą okazuje się w moim przypadku StopAL, który szybko rozprawia się z objawami alergii.

Grażyna 2016-02-19 16:09

Mam alergię na trawy. Po użyciu katar i łzawienie oczu nie dokuczały.

Ingor 2015-03-05 21:19

Jakoś skutecznie na moją alergię nie działa i nie mogę się pozbyć jej skutecznie. Jakoś nie czuje różnicy w ogóle z tym lekiem, a polecili mi go w aptece ..

Wepon 2015-03-05 21:18

Działa bardzo dobrze na alergiczny nieżyt nosa. To moja zmora jednak za pomocną tego leku, jest o wiele lepiej :) Polecam dla każdego bo działa bardzo dobrze!

Bolo 2015-02-05 22:41

Potwierdzam, działa super

Natalia Untera 2014-12-31 14:19

Mam bardzo poważną alergię i ten suplement pozwala mi żyć normalnie. Nie muszę się obawiać, że zaraz będę kichać czy wymiotować. Działa na 6+!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.