Kategorie produktów

Ziaja - Clotrimazolum

Ziaja - Clotrimazolum

4.54 Bardzo dobry

ilość opinii: 13

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Ziaja - Clotrimazolum

Ziaja - Clotrimazolum to lek dostępny w postaci kremu przeciwgrzybiczego, przeznaczony do stosowania miejscowo na skórę. 

Wskazaniem do stosowania kremu Ziaja - Clotrimazolum są grzybice skóry, takie jak: grzybica pochwy, dłoni, stóp, grzybica międzypalcowa oraz łupież pstry.

W składzie preparatu znajduje się substancja czynna: klotrymazol, który przenika przez naskórek i wykazuje działanie przeciwgrzybicze. 

Niniejszy lek może być także stosowany u osób, które borykają się z kandydozą skóry oraz błon śluzowych narządów płciowych. Kandydoza jest częstą dolegliwością, wywołaną grzybami z rodzaju Candida

Skład

W składzie kremu Ziaja - Clotrimazolum znajdują się:

- substancja czynna: klotrymazol (10 mg/1 g kremu),

- substancje pomocnicze: alkohol benzylowy, sorbitanu stearynian, polisorbat 60, cetylu palmitynian, oktylododekanol, alkohol cetostearylowy, woda oczyszczona. 

Dawkowanie:

Produkt Ziaja - Clotrimazolum należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek należy stosować miejscowo na skórę lub błony śluzowowe zewnętrznych narządów płciowych. 

Instrukcja użycia: zmienione chorobowo miejsca należy smarować cienką warstwą leku 2-3 razy na dobę. Krem należy wcierać w skórę. 
Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej. 

Jeśli po upływie 7 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy skontaktować się z lekarzem.


 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku Ziaja - Clotrimazolum. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, należy niezwłocznie przemyć je wodą. 

Krem należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na etykiecie produktu. Lek zawiera alkohol. Nie należy stosować dopochwowo. Nie stosować po upływie terminu ważności. 

Przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu. Kobiety w I trymestrze ciąży nie powinny stosować leku Altaziaja.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zelmira 2018-09-14 23:13

Częste zapominanie klapek na siłownię przyczyniło się do tego, że wyszedł mi grzyb na stopach... Zakupiłam Ziaja - Clotrimazolum !!! I szczerze pragnę polecić wam ten wyrób! Działa naprawdę fajnie i szybko!

[email protected] 2018-09-04 11:05

clotrimazolum mam w domu od 10 lat sprawdza się do skonale miałam po porodzie odpażenia szwów ponieważ na sali było duszno straszne wtedy byly upały na bawiłam sie strupków w okolicach intymnych nic nie pomagało najdroższe płyny do higieny tylko pogarszały sprawe kupiłam clotrimazolum pierwszy raz i pomogło wszystko sie zagoiło teraz w domu każdy używa nawet mężowi w pracy zdarza się po zacierać ,dzieciom smaruję jak mają zaczerwienienia po pieluszkacch odrazu inny efekt co najlepsze odrazu przynosi ulgę przestaję piec lub swedzić gdy mała miała pleśniawki doktorka powiedziała żebym kupiła clotrimazolum i smarowała piersi powiedziałam że mam w domu znam tą maść

Bolesława 2018-08-26 15:08

Niestety, o grzybicę stóp bardzo prosto... Leczenie natomiast wymaga czasu. Ziaja - Clotrimazolum odkryłam dopiero niedawno! Grzybicę złapałam na basenie i bezzwłocznie pojechałam zakupić ten środek :)! Poradził sobie błyskawicznie i bardzo skutecznie!

Erwina 2017-12-31 18:20

Problemy z grzybicą to uporczywa dolegliwość. Obojętnie dlaczego nas dopadła czy to przez niedopatrzenie czy to przez problemy z hormonami, czy jeszcze coś innego... Ziaja - Clotrimazolum przychodzi z pomocą! To świetny środek.

Opinia użytkownika 2017-12-02 12:50

Jak dla mnie bez różnicy czy go stosuję, czy nie

Żelisław 2017-03-06 23:02

Dużo czasu spędzam na basenie ponieważ pływam, a dodatkowo jestem ratownikiem. Jak to na basenie, dopadła mnie jakaś grzybica ale na basenie wszystko jest możliwe. Grzyby upatrują sobie wilgotne i ciepłe obszary. Nabyłem Ziaja - Clotrimazolum . Preparat ma właściwości przeciwgrzybicze. Liczę, że pomoże. Póki co unikam basenów.

Erwina 2016-12-16 10:30

Ziaja - Clotrimazolum - działa jak ktoś ma łupież

Jeremiasz 2016-06-20 15:00

Jestem facetem... To niby "zwykła" informacja.... U mnie ten fakt wpłyną na, to co się stało... A więc pojawiła się u mnie grzybica pachwin. Farmaceuta polecił mi spróbować Ziaja - Clotrimazolum ! I muszę przyznać , że ten preparat sprawdza się (póki co) bardzo dobrze!

Opinia użytkownika 2016-05-06 19:45

Powracający regularnie łupież już jakiś czas był moim utrapieniem :( Beznadziejna sytuacja. Pech, że akurat zapoznałem kobietę w której się zakochałem. W te pędy wybrałem się do aptecznego przybytku i dostałem na to Ziaja - Clotrimazolum . Łupież, hmm po jakimś czasie minął

Opinia użytkownika 2016-04-07 00:13

Moja mama jest w ostatnim czasie po licznych trudnościach. Nawet przeszła przez depresję Teraz ma mocno osłabioną odporność! Cały czas na coś choruje i grzybice... Zakupiłam jej Ziaja - Clotrimazolum , by już się tak nie męczyła! Mam nadzieję, na to iż ten preparat pomoże na jej problem...

Agata 2016-03-10 11:16

Pomaga przy swędzeniu skóry.Polecam!

Kamilla 2015-08-29 00:43

W końcu! Nareszcie mam coś, co naprawdę pomaga przy różnego rodzaju grzybicach. Przy antykoncepcji nabawiłam się grzybicy pochwy. Strasznie swędzi i piecze. Nie da się usiedzieć. Na szczęście Ziaja - Clotrimazolum przychodzi na ratunek.

Dalila 2015-05-14 20:10

Pachwiny należą do takich miejsc na ciele, że ciągle się pocą a tym samym rozwój grzybów. Na co dzień nosimy bieliznę, spodnie, należy więc wiedzieć, że higiena tych miejsc jest tym bardziej ważna. Stosuję Ziaja - Clotrimazolum . Preparat wspiera te sfery i pomaga mi zachować higienę.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.