Kategorie produktów

ZUMA Świetlik Plus

3.58 Dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu ZUMA Świetlik Plus

ZUMA Świetlik Plus to wyrób medyczny dostępny w postaci kropli do oczu. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla wszystkich osób, które borykają się z podrażnieniem, zmęczeniem i nadwrażliwością oczu.

Składniki wyrobu ZUMA Świetlik Plus chronią oczy przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak: wiatr, mróz czy słońce. Nie tylko czynniki klimatyczne powodują podrażnienie oczu. Należy też wspomnieć o wodzie, kurzu i dymie.

Składniki ZUMA Świetlik Plus wykazują też działanie łagodzące, z tego też powodu krople te mogą być z powodzeniem stosowane przez osoby spędzające dużo czasu przed komputerem. Do nadwrażliwości oczu może przyczynić się także wzmożony wysiłek fizyczny. 

 

Skład

W składzie kropli do oczu ZUMA Świetlik Plus znajdują się następujące substancje: 

wyciąg ze świetlika 10%, wyciąg z rumianku 10%, wyciąg z bławatka 10%, wyciąg z oczaru wirginijskiego 10%, fosforan dwusodu, dwuwodorofosforan sodu, chlorek sodu, wersenian czterosodu, chlorek benzalkoniowy, woda oczyszczona. 

Dawkowanie:

Wyrób medyczny ZUMA Świetlik Plus należy stosować tylko i wyłącznie do oczu. Przed użyciem konieczne jest umycie rąk. 

Instrukcja użycia:

Zaaplikować po 1 kropli produktu do worka spojówkowego. Czynność powtarzać w zależności od indywidualnych potrzeb. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania wyrobu medycznego ZUMA Świetlik Plus jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Osoby używające soczewek kontaktowych przed użyciem produktu powinny je zdjąć. Po otwarciu opakowania zużyć w ciągu 30 dni. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ed 2018-12-29 12:20

Świetlik z przed lat od razu koil Białce i przeznaczone oczy a ten szumy..... porazka

Zosia 2017-12-04 23:59

Pracuję codziennie przy komputerze. Wracam do domu i dalej odpalam komputer - już w formie relaksu. ZUMA Śwetlik Plus to dla mnie ogromne ukojenie.

Kuba 2016-11-24 10:00

super krople....ale trzeba uwazac. Przedawkowanie grozi suchym okiem, co daje duzy dyskomfort. przydałby sie jakis dozownik, zeby nie dac wiecej niz krople.

Opinia użytkownika 2015-11-23 19:05

Nabyłam ZUMA Świetlik Plus nie wiedząc czego się spodziewać. I wyszło na to, że ZUMA Świetlik Plus jest super!!!

Witkacy25 2015-04-02 12:17

Zawsze farmaceuta poleca mi ZUMA świetlik plus. Nie wiem co w nim jest, ale rzeczywiście pomaga na moje oczy. Zmniejsza ich ból oraz niweluje przekrwienie.

Jandor 2015-03-18 18:24

Po raz pierwszy dostałem to z polecenia od mojego znajomego. Świetlik Plus to super lek, który pomaga w prosty sposób wpłynąć na moje oczy i regeneruje je doskonale!

Agnieszka Wolska 2015-03-12 13:07

Mi kompletnie nie pomogło, nie wiem dlaczego ludzie dają się nabierać na leki za 5zł. Za taką cenę nic nie ma prawa działać. Lepiej kupcie [spam]

Sara 2015-02-17 16:02

Ekstrakt ze świetlika to jak balsam dla skóry. Długo szukałam kropelek na oczy dla siebie, a świetlik okazał się najlepszym wyjściem.

Holender 2015-01-11 12:33

Niedawno zmieniłem swoją prace i teraz siedzę przed komputerem przez 7h. Oczy po tym czasie bardzo pieką i zuma swietlik plus pomaga mi w prosty sposób ukoić ten ból. Raz mu się udaje a raz nie. Chyba będzie trzeba zmienić prace :P

Karol 2015-01-11 12:30

Niestety zastosowałem to ostatnio i nie jestem zadowolony bo moje oczy nie zostały naprawione i nadal mam bardzo duży ból ;/

Yerek 2015-01-11 12:29

Zawsze polecają mi te krople w mojej aptece i rzeczywiście działają bardzo dobrze. Ostatnio miałem bardzo duża suchość w oku i ten lek nawilżył moje oczy w znakomity sposób. Działa i czuć różnice po 5 minutach :)

Tomer 2015-01-11 12:27

Często siedzę przed komputerem i moje oczy bardzo szybko się męczą. Stosowałem bardzo+dużo kropli, jednak dopiero te pomogły mi w szybki sposób odmienić swój wzrok.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.