Kategorie produktów

Aleric Deslo Active

Aleric Deslo Active

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Aleric Deslo Active

Tabletki Aleric Deslo Active to przeciwalergiczny lek, który umożliwia i ułatwia kontrolowanie objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz pokrzywki.

Lek ten łagodzi nieprzyjemne dolegliwości wywołane m.in. katarem siennym bądź alergią wziewną, jak wyciek z nosa, kichanie, łzawienie i zaczerwienienie oczu, a także świąd skóry i pokrzywkę.

Aleric Deslo Active łagodzi objawy alergii na długi czas - efekty jego działania można obserwować przez cały dzień, a składniki zastosowane w niniejszym leku nie wywołują uczucia senności u stosujących je osób.

Skład

Składniki produktu leczniczego Aleric Deslo Active są następujące:

- substancją czynną produktu jest: desloratadyna. 1 tabletka zawiera 5 mg desloratadyny.

- pozostałe składniki leku są następujące: polakrylina potasowa, kwas cytrynowy jednowodny, żelaza tlenek czerwony (E 172), magnezu stearynian, kroskarmeloza sodowa, aromat Tutti Frutti (zawierający także glikol propylenowy), aspartam (E 951), celuloza mikrokrystaliczna, mannitol suszony rozpyłowo i potasu wodorotlenek (do ustalenia pH).

Dawkowanie:

Lek Aleric Deslo Active należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: tabletki Aleric Deslo Active należy przyjmować doustnie. Lek ulega samoistnemu rozpadowi w ustach i nie wymaga popijania wodą.

Zalecane dawkowanie leku dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 12. roku życia to 1 tabletka 1x dziennie. Tabletke nalezy zażyć bezpośrednio po wyjęciu jej z blistra.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Aleric Deslo Active.

Tabletki Aleric Deslo Active należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na etykiecie.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Debora 2017-11-11 11:22

Zaczerwienione oczy to znak zmęczonych oczu i należy wtedy odpowiednio wcześnie zareagować. Aleric Deslo Active to środek, który przynosi znaczną ulgę dla zmęczonych oczu. Dodatkowo należy pamiętać o wizytach u okulisty od czasu do czasu. Kontrolowa wzroku jest istotna dla zdrowia.

Karola 2017-09-20 14:55

Dla mnie te tabletki są w porządku i dobrze mi się sprawdzają na co dzień.

Jowita 2017-05-25 12:45

Co wybrać na zaczerwienione oczy? Polecam Aleric Deslo Active !

Batszeba 2016-06-03 00:11

Jeśli miałabym wskazać dobrze działający preparat na zatkany nos , nietrudno byłoby mi wybrać Aleric Deslo Active . Działa pierwszorzędnie :) Kupuję ten preparat od dłuższego czasu!

Iwona 2015-06-23 15:32

Alergiczne zapalenie nosa to problem, który może występować okresowo i przewlekle. Główną przyczyną tej choroby są pyłki roślin! Moje standardowe objawy to: niedrożność i świąt nosa oraz ciągłe kichanie! Aleric Deslo Active mogę z czystym sumieniem zarekomendować wszystkim, którzy borykają się z takimi alergicznymi wariacjami nosowymi!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.