Kategorie produktów

Amla, Hair Oil

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Amla, Hair Oil

n/a

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Hinda 2018-08-12 23:46

Skutecznie poprawia kondycje włosów i po tym czuje się znacznie lepiej. Pielęgnacja moich włosów teraz przeszła na inny poziom i teraz wiem, że warto jest stosować Amla, Hair Oil!

Emilia 2015-05-15 23:41

Nie jest on nawet drogi a pomaga przywrócić blask włosom :) Przynajmniej u mnie bardzo fajnie się sprawdza, i nie mam żadnych problemów z jego stosowaniem :) A moje włosy trochę już dostały w kość po tylu farbowaniach

a.b. 2015-05-04 10:28

Dobry olejek do włosów. Może cudów po niem nie ma. Bo nie wzmacnia włosów i nie zapobiega ich wypadaniu, ale w sumie dlaczego miałby to robić. Nie wiem dlaczego niektóre dziewczyny oczekują cudów od produktów, które w sumie nie mogą im tego dać. Sam olejek fajnie nabłyszcza i nawilża włosy. Są fajne w dotyku i w ogóle takie fajne.

Dominika 2015-04-03 12:32

Bardzo dbam o moje loki:) Potrzebują one stałej ochrony :) Szczególnie zimą. Wtedy używam Amla, Hair Oil . Nigdy nie poznałam lepszego produktu.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.