Kategorie produktów

Aphtihelp gel

Aphtihelp gel

4.2 Dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Aphtihelp gel

Aphtihelp gel to produkt kosmetyczny dostępny w postaci żelu do stosowania w przypadku wystąpienia problemów skórnych, jak opryszczka wargowa, zajady bądź bolesne afty wewnątrz jamy ustnej. 

Kosmetyk Aphtihelp gel można także stosować do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej i ust. Stosuje się go np. przy uszkodzeniach wywołanych stosowaniem protez zębowych i aparatów ortodontycznych.

W składzie żelu Aphtihelp gel zawarta jest chlorheksydyna. Ma ona działanie bakteriobójcze, bakteriostatyczne, dzięki czemu eliminuje rozwój i namnażanie bakterii. Kosmetyk wzbogacony jest w kwas hialuronowy, który wspomaga proces regeneracji nabłonka. 

Skład

Skład Aphtihelp gel według INCI: Aqua, Gliceryne, Hydroxyethylcellulose, Chlorhexidine diglukonate, Sodium Hyaluorate.

Dawkowanie:

Zalecane stosowanie preparatu Aphtihelp gel:

produkt należy stosować na oczyszczoną i osuszoną skórę. Niewielką ilość nanieść na miejsca zmienione chorobowo i pozostawić kilkanaście minut na skórze.

Unikać kontaktu z oczami. Po użyciu preparatu należy umyć ręce. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania Aphtihelp gel jest nadwrażliwość na poszczególne składniki preparatu.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek efektów ubocznych lub wątpliwości wynikających ze stosowania produktu, należy skonsultować się z lekarzem.

Kosmetyk należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. 

Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Bronisław 2019-12-29 14:47

pierwszorzędny preparat na afty według mnie

Maryna 2018-12-06 21:17

Jakiś czas temu miałam męczący tydzień. Było dużo stresu i mało snu. Aż później pojawiło się mrowienie na ustach. Pomyślalam, że to na pewno opryszczka. I się wcale nie pomyliłam. Na szczescie mam Aphtihelp gel . Specyfik co prawda nie pozbędzie się opryszczki, gdy ta już jest, ale za to powoduje, że zmniejszają się towarzyszące jej dolegliwości.

Michalina 2018-09-07 14:45

Bardzo łagodzi. Podoba mi się to, że ten produkt wspiera łagodzenie dolegliwości i pomaga w tym, by nabłonek szybko się regenerował. Produkt towarzyszył mi jak nosiłam aparat ortodontyczny.

Emanuel 2018-06-27 19:25

Stan zapalny w kącickach ust bardzo mnie stresują . Pan w aptece polecił mi kupić Aphtihelp gel na tę przypadłość. W moim odczuciu był to odpowiedni strzał .

Opinia użytkownika 2018-04-11 10:56

3 ***. Dokładnie na taką ocenkę szacuję działanie preparatu Aphtihelp gel ... Było mi dane używać lepiej działające środki... Bez wątpienia trzeba było się ich trzymać!

Asenat 2018-03-24 11:38

Aphtihelp gel to super specyfik na zajady. Zajady to bardzo często efekt niedoboru witamin i pewnie niejeden się z nimi zmagał. Istotnym punktem jest, by zadbać o uzupełnienie tego, czego organizmowi brakuje.

Piotr 2017-08-21 12:32

pomaga na afty, ale nie jestem przekonana, czy inne środki nie robią tego szybciej...?

Aleksandra 2017-06-18 22:07

Na zajady Aphtihelp gel to produkt taki sobie.

Flawia 2016-10-16 20:28

Koszmarne afty to moje straszne utrapienie. Żeby było lepiej używam Aphtihelp gel

Mścisława 2016-07-30 18:04

Afty w buzi pojawiają się jak tylko w naszym organizmie dojdzie do drastycznego spadku odporności! Naturalnie są również inne powody.... np.: mechaniczne uszkodzenia jamy ustnej czy nadwrażliwość i alergie pokarmowe! Aphtihelp gel radzi sobie z wszystkimi rodzajami aft!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.