Kategorie produktów

Asmag Forte

Asmag Forte

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Asmag Forte

Asmag Forte to produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla osób, które chcą uzupełnić w swoim organizmie niedobór magnezu.

Niedobór magnezu może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych, do których należy zaliczyć: osłabienie odporności, zaburzenia układu nerwowego i układu krążenia, zwłaszcza zaburzenia rytmu serca, jak np. arytmia.

Magnez jest niezbędnym składnikiem codziennej diety. Przyczynia się do wspomagania równowagi emocjonalnej, niweluje uczucie zmęczenia, znużenia oraz znacząco wpływa na poprawę koncentracji. 

Niniejszy lek znajduje zastosowanie u osób dorosłych, może być także stosowany u dzieci, po ukończeniu przez nie 12. roku życia.

Skład

W składzie tabletek Asmag Forte znajdują się następujące substancje: 

- substancja czynna: wodoroasparaginian magnezu czterowodny (0,5 g/1 tabletka),

- substancje pomocnicze: laktoza, skrobia ziemniaczana, dekstryna, metyloceluloza, karboksymetyloskrobia sodowa, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna.

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Asmag Forte należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Stosować doustnie. Zalecana dawka do spożycia: 

Dorośli 1-2 tabletki 3 razy na dobę
Młodzież powyżej 12 r. ż. j.w. j.w.
Dzieci poniżej 12 r. ż. Nie stosować

Nie przekraczać dawki dobowej.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu Asmag Forte.

Lek Asmag Forte należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na etykiecie produktu. Produkt zawiera laktozę. W przypadku nietolerancji na niektóre cukry, nie należy stosować. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Natanael 2020-08-08 13:06

bałagan w pracy a dalej identycznie po powrocie do domu. aczkolwiek teraz już jakoś lepiej. fajnie że to był dobry strzał

Ruben 2020-04-05 09:45

obrona już blisko a ja póki co nie powiem gdzie. Najwyższa pora na wspomagacz koncnetracji.

Marlena 2019-12-21 15:14

Duże znużenie nie jest zmartwieniem które da się wyleczyć wyłącznie lekarstwami , nawet najskuteczniejszymi. Potrzebny jest dodatkowo odpoczynek oraz brak kłopotów.

anon 2019-06-13 16:38

(y)

Opinia użytkownika 2018-03-10 15:38

W aptekach jest produktów do koloru do wyboru. Ale jak wybrać ten numer 1? Przeważnie się na tym zastanawiam. W końcu zakupiłem Asmag Forte . Dla mnie w sam raz!

Joanna 2018-03-09 19:30

Jak wiem, że spędzę przy książkach trochę więcej czasu niż zwykle potrzebuję się maksymalnie skoncentrować. A jestem raczej z tych, co się łatwo rozpraszają bo od razu mam ochotę na wszystko inne. Całe szczęście, że jest Asmag Forte . Wyselekcjonowane składniki preparatu wpływają pozytywnie na procesy zapamiętywania i uczenia się.

Hanna 2017-11-04 23:16

O! I to jest właśnie coś, co mi się podoba....lek z magnezem a nie jeden z miliona suplementów pod którymi uginają się apteczne półki...

Małgorzata 2016-03-16 15:49

Magnez pozwala utrzymać nerwy na właściwym poziomie, jak również przeciwdziała skurczom

Opinia użytkownika 2015-10-18 11:22

Jakiś czas temu miałam ciągle dysfunkcje w rytmie serca! Działo się tak niezależnie co robiłam... Postanowiłam, że spróbuję to wyeliminować. Zakupiłam więc Asmag Forte ! Wcześniej moja znajoma również zakupiła ten wyrób i mówiła, że działa! I wiecie co wam powiem? po kilku tygodniach, u mnie również wszystko już było w normie! Polecam!

Władysława 2015-10-05 18:22

Już od dłuższego czasu wykazuję chęci by zadbać o układ nerwowy. Kupiłam sobie nawet po to Asmag Forte . Z mojego punktu widzenia sprawdza się bardzo pozytywnie.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.