Kategorie produktów

Bebilon Nenatal Premium

Bebilon Nenatal Premium

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Bebilon Nenatal Premium

Bebilon Nenatal Premium to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego, przeznaczony do karmienia niemowląt urodzonych przedwcześnie oraz dla niemowląt urodzonych ze zbyt małą masą ciała (hipotrofia). Produkt ten zawiera cenne źródło składników niezbędnych niemowlakom do prawidłowego rozwoju i wzrostu. Stanowi dodatkową ochronę dla niemowląt, które nie mogą być karmione naturalnym pokarmem matki.  

Preparat Bebilon Nenatal Premium zawiera prebiotyki: fruktooligosacharydy (FOS) i galaktooligosacharydy (GOS), czyli niestrawne składniki odżywcze, które pobudzają rozwój flory bakteryjnej w jelicie grubym oraz stymulują wzrost i aktywność korzystnych bakterii w okrężnicy.

 

 

Skład

Komponenty środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego Bebilon Nenatal Premium to:

laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, oleje roślinne (słonecznikowy, kokosowy, sojowy, palmowy, z wiesiołka, z organizmów jednokomórkowych), syrop glukozowy w proszku, koncentrat białek serwatkowych z mleka, galaktooligosacharydy z mleka (7,1%), trójglicerydy średniołańcuchowe (MCT), tłuszcz jajeczny, olej rybi, fruktooligosacharydy (0,5%), fosforan wapnia, węglan wapnia, cytrynian sodu, chlorek sodu, chlorek magnezu, inozytol, kwas L-askorbinowy, cytrynian potasu, chlorek choliny, lecytyna sojowa, octan DL-alfa tokoferolu, tauryna, siarczan żelazawy, octan retinylu, siarczan cynku, nikotynamid, 5-monofosforan cytydyny, L-karnityna, sól sodowa 5-monofosforanu urydyny, D-pantoteinian wapnia, sól sodowa 5-monofosforanu inozyny, cholekalcyferol, 5-monofosforan adenozyny, siarczan miedzi, sól sodowa 5-monofosforanu guanozyny, palmitynian retinylu, chlorowodorek tiaminy, DL-alfa tokoferol, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, kwas foliowy, cyjanokobalamina, jodek potasu, siarczan manganu, selenin sodu, fitomenadion, D-biotyna.

Dawkowanie:

Bebilon Nenatal Premium należy stosować w porozumieniu i według zaleceń lekarza.

Zwrócić szczególną uwagę na ilość pokarmu, która jest uzależniona od masy ciała dziecka (początkowo powinno być to zaledwie kilka ml pokarmu na każdy kg masy). Po 2 tygodniach stosowania należy przejść na ilość 175 ml/kg masy ciała. Karmienie dzieci o masie 1,5-2 kg powinno odbywać się przez zgłębnik nosowo-dożołądkowy metodą tzw. ciągłego wlewu, co pozwala zapobiec zachłyśnięciu.

Instrukcja przygotowania produktu Bebilon Nenatal Premium do spożycia: 

przed każdorazowym przygotowaniem pamiętać o dokładnym wyparzeniu butelki i smoczka. Produkt należy przygotowywać tylko przy użyciu ugotowanej i schłodzonej wody butelkowanej. Odmierzoną porcję produktu wsypać do butelki i zalać wodą. Zmieszać, wstrząsając szczelnie zamkniętą butelką.

Przeciwwskazania

Nie jest wskazane karmienie niemowlęcia produktem Bebilon Nenatal Premium, jeśli kobieta posiada naturalną zdolność i możliwość karmienia dziecka piersią.

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik środka Bebilon Nenatal Premium. Produkt Bebilon Nenatal Premium należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu i miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu.

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Kamila 2017-11-07 22:44

Tak wyszło, że mój synek urodził się 2 miesiące przed planowanym terminem i mimo prób i chęci laktacja nie ruszyła tak jak powinna i nie dałam rady karmić go piersią. Z tego względu lekarz zalecił kupić Bebilon nenatal premium i tak powoli doszliśmy do wagi 2,5 kg i wreszcie mógł opuścić inkubator i pojechać do domku...MM zmieniliśmy dopiero, jak miał 6 miesięcy.

Talita 2016-02-17 23:59

Kilka miesięcy temu urodziłam synka. Potwornie się zamartwiałam... Maleństwo jakiś czas po porodzie było pod obserwacją i badaniami... Wszystko jednak skończyło się szczęśliwie. W codzienym karmieniu ratuje mnie Bebilon Nenatal Premium . Naprawdę polecam. Szczególnie w nietolerancji pokarmowej...

Zdzisława 2015-09-21 12:37

Nie u wszystkich dzieci mleko matki jest wskazane a organizm u niemowląt jest nad wyraz wrażliwy. Dla takich dzieci powstało Bebilon Nenatal Premium . Chociaż wiele matek zapomina, że mimo że mogą swobodnie karmić, to i tak sięgają po te produkty. A w takich sytuacjach to nie trzyma się logiki! Ja używałam tego produktu u mojego dziecka.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.