Kategorie produktów

Cirkused

Cirkused

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Cirkused

Tabletki Cirkused to produkt leczniczy w postaci drażetek do stosowania w stanach napięcia nerwowego.

Cirkused wskazany do stosowania w przejściowo występujących łagodnych stanach napięcia nerwowego i sytuacjach stresowych oraz okresowych trudnościach z zasypianiem.

Skład

Składniki produktu Cirkused są następujące: 

Jedna tabletka drażowana zawiera 140 mg Valerianae radix extr. siccum (4-6:1) [suchy wyciąg z korzeni kozłka lekarskiego]. Ekstrahent: woda pitna.

Substancje pomocnicze: Dwutlenek krzemu metylowany, dwutlenek krzemu koloidalny, talk, stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, laktoza bezwodna, polimery akrylanu metylu i kwasu metyloakrylowego (1:1), macrogol 6000, dwutlenek tytanu, sacharoza, guma arabska, kwas stearynowo-palmitynowy, glukoza (syrop wysuszony), wosk montana, dekstryna, polisorbat 20, polisorbat 80, azorubina, węglan wapnia.

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Cirkused należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Cirkused należy przyjmować doustnie. Zalecane dawkowanie leku w ciągu dnia to:

- jako środek uspokajający do 3 razy dziennie po 2-3 tabletki drażowane, popijając wystarczającą ilością płynu,

- jako środek ułatwiający zasypianie 204 tabletki drażowane na 1/2-1 godzinę przed snem.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu Cirkused.

Tabletki Cirkused należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Wioletta 2020-06-06 21:36

Trudna rzecz. Od niemal kilku tygodni nie jestem odprężona. To skutek chaosu w pracy. koniec. Mam serdecznie dość. Czas na wsparcie lekami.

Ireneusz 2018-11-30 17:35

Cirkused działa przeciętnie na bezsenność i trudności z zasypianiem. Warto kupić coś mocniejszego

Sandra 2017-08-03 15:34

Bardzo dobry preparat - stosuje na problemy z zasypianiem

Hipolit 2017-05-28 15:14

Miesiąc temu zmieniłem pracę. Stresująca robota. Nie mogę spać. Dziewczyna dała mi Cirkused . Od teraz śpię jak mały chłopiec:D

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.