Kategorie produktów

DepriSan

DepriSan

4.0 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu DepriSan

DepriSan to suplement diety dostępny w postaci kapsułek do stosowania w celu uzupełnienia codziennej diety w magnez i witaminę B6.

W składzie preparatu DepriSan znajdują się trzy substancje, do których należy zaliczyć: szafran, magnez oraz witaminę B6. Magnez i witamina B6 zmniejszają uczucie znużenia i zmęczenia. Składniki te mają tez korzystny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego. 

Ekstrakt z szafranu zawarty w suplemencie DepriSan przyczynia się między innymi do utrzymania pozytywnego nastroju. Ma on również działanie antydepresyjne. Preparat wpływa też pozytywnie na funkcjonowanie gospodarki hormonalnej organizmu.

 

Skład

W składzie kapsułek DepriSan znajdują się następujące substancje:

standaryzowany ekstrakt z szafranu (Iridaceae Crocus sativus L.) - 15 mg/kaps., sole magnezowe kwasu cytrynowego - 60 mg/kaps., witamina B6 - 0,35 mg / kaps.

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie suplementu diety DepriSan w ciągu dnia to 2 kapsułki dziennie. Najlepiej stosować jedną rano i jedną wieczorem.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania suplementu diety DepriSan jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt DepriSan należy przechowywac w suchym i nienasłonecznionym miejscu. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i karmiących piersią. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Olga 2017-05-12 14:41

W preparacie DepriSan został zastosowany standaryzowany ekstrakt z szafranu, który powstał z najwartościowszej części rośliny. Dlatego jest on bardzo wartościowym dodatkiem do codziennej diety.

MIchał P. 2017-05-03 01:22

Doskonale Przeciwdziała wahaniom nastroju to jest jego największa zaleta. Nic więcej mi nie potrzeba. DepriSan pomaga rzeczywisće!

Dajana 2017-03-17 15:59

Na stres działa fajnie. Biorę jak czuję, że już się zaczynam nerwowo zachowywać i pocić. Po ok 20 minutach od zastosowania DepriSan stres znika, a ja jestem dużo spokojniejsza i wyciszona.

Olga 2015-07-01 23:23

Lepiej mogłoby to działać troszkę, bo efekt widać, ale to jednak nie jest to na co liczyłam :( Może będzie lepiej kiedyś..

Nika 2015-07-01 23:22

Za bardzo nie pomogło mi to. KOrzystałam z tego kilka tygodni i nic nie zauważyłam. Moja rodzina może troszkę powiedziała, zę to pomogło ale też bez szału.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.