Kategorie produktów

Diprobase maść

Diprobase maść

4.71 Bardzo dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Diprobase maść

Diprobase to produkt leczniczy dostępny w postaci maści do stosowania zewnętrznego.

Produkt ten jest wskazany do stosowania w stanach chorobowych skóry, np. przy atopowym zapaleniu skóry (AZS) lub w innych stanach zapalnych skóry. 

Pomocniczo produkt ten stosuje się w chorobach skóry, przy których stosowało się metodę leczenia, jaką jest kortykoterapia lub jednocześnie wraz ze stosowaniem kortykosteroidów. 

Lek Diprobase maść zawiera w składzie substancje o właściwościach łagodzących, kojących oraz wspomagających proces regeneracji. W skłądzie zawarta jest parafina ciekła i wazelina biała. Składniki te charakteryzują się tym, że mają działanie natłuszczające, dzięki czemu zapobiegają ściągnięciu i napięciu skóry. ​

Skład

Składniki leku Diprobase maść są następujące: parafina ciekła, wazelina biała.

Dawkowanie:

Produkt Diprobase maść należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.

W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. 

Sposób i droga podania: produkt Diprobase maść należy stosować miejscowo na oczyszczoną i osuszoną skórę. Niewielką ilość nanieśc na zmienione chorobowo miejsce i delikatnie wmasować. 

Produkt należy dawkować według wskazań lekarza. W przypadku zbyt mocnego lub zbyt słabego działania leku należy skonsultować się z lekarzem. ​

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku Diprobase maść.

Przed zastosowaniem maści u kobiet w trakcie ciąży bądź karmienia piersią należy poradzić się lekarza. Nie należy stosować maści jeśli upłynął jej termin ważności. 

Diprobase maść należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. 

Lek nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sandra 2017-07-25 18:06

bardzo dobra maść!

Opinia użytkownika 2017-02-04 16:56

Zauważyłem u siebie czyraki ale trudno jest mi znaleźć tego przyczynę. Czyraki to takie zaczerwienienia na skórze. Zacząłem uzywać Diprobase maść - wziąłem w aptece. Środek ma niby pomóc na te dolegliwości. Może sam się wkrótce przekonam.

Augustyn 2016-11-30 22:48

Skóra na moich rękach od dawna wygląda problematycznie ... Słabo, ale nie mam kontaktu na profesjonalnego specjalistę zatem zmuszony jestem ogarnąć temat we własnym zakresie... Jest to metoda wielu podejść. Diprobase maść zadowala mnie na 3 gwiazdki. To mi nie wystarcza. Pozostaje mi szukać produktu, który w końcu się sprawdzi.

Diomeda 2016-08-09 14:06

Skóra alergiczna czyli non stop pokrzywka, zaczerwienienie i wysypka! To jest naprawdę przykra przypadłość i nieraz trzeba się zmagać z bólem! Diprobase maść sprawdza się u mnie najlepiej! Ten środek mogę polecić wszystkim, którzy borykają się z alergiczną cerą!

Opinia użytkownika 2015-11-27 22:40

Już dłogo zmagam się z alergią skórną... Ta przykra sytuacja nie daje mi po ludzku funkcjonować! Postanowiłam zaopatrzyć się w Diprobase maść . Sądzicie, że ten środek poradzi sibie z alergią? Jeśli ktoś używał niech napisze jak u niego zadziałało.

Opinia użytkownika 2015-08-02 12:10

Furunkuły zauważyłam u siebie około rok temu. Od tego czasu cały czas używam Diprobase maść !!! Ten wyrób pomaga mi uporać się z problemem!

Oktawia 2015-08-02 00:38

Lekarz powiedział, że mam atopowe zapalenie skóry... Dowiedziałam się o tym dosłownie kilka dni temu. Aktualnie cały czas siedzę w internecie i wyszukuję newsów jak sobie z tym radzić! Diprobase maść jest wyrobem , który często jest wspominany w wielu wypowiedziach, jako godny polecenia! Po tylu newsach stwierdziłam, że też go sobie kupię!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.