Kategorie produktów

Disnemar Baby (Disnemar dla Dzieci)

4.58 Bardzo dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Disnemar Baby (Disnemar dla Dzieci)

Disnemar Baby (Disnemar dla Dzieci) to wyrób medyczny leczniczy w postaci aerozolu do nosa. Preparat przeznaczony jest głównie dla dzieci oraz niemowląt i jest wskazany do stosowania w celu utrzymania prawidłowej higieny nosa.

Składniki wyrobu medycznego Disnemar Baby (Disnemar dla Dzieci)​ wykazują działanie nawilżające, dlatego produkt ten stosuje się w celu nawilżenia śluzowki.

Stosowanie niniejszego preparatu nie wywołuje podrażnień, wspomaga usuwanie wszelkich zanieczyszczeń, oczyszczając tym samym drogi oddechowe.

Roztwór fizjologiczny wody morskiej ma neutralne pH i wpływa korzystnie na rozrzedzanie zalegającej w przewodach nosowych wydzieliny i udrożnienie jamy nosowej. Do takich problemów mogą przyczyniać się m.in. działanie klimatyzacji, kurz, dym papierosowy, przeziębienie.  

Skład

W składzie aerozolu Disnemar Baby (Disnemar dla Dzieci)​  znajdują się następujące składniki: fizjologiczny roztwór wody morskiej, chlorek benzalkonium.

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu medycznego Disnemar Baby (Disnemar dla Dzieci)​: aplikować do każdego otworu nosowego według tabeli

Dorośli 4-8 kropli  kilka razy na dobę
Dzieci i niemowlęta 1 kropla  j.w.

Nie przekraczać zalecanej ilości. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Disnemar Baby (Disnemar dla Dzieci)​ jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Wyrób należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Produkt może być stosowany przez kobiety w ciąży i w okresie karmienia.

Przechowywać w temperaturze pokojowej. 

Nie używać po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Anna 2018-08-24 18:29

Higiena nosa? Ja nie szukam wynalazków tylko stosuję Disnemar Baby (Disnemar dla Dzieci) . Produkt poleciła mi znajoma. Dowiedziałam się, że jest bezpieczny i skuteczny. Ja go stosuję w formie oczyszczającej, np przy katarze. I ja też go polecam.

Antonina 2017-12-08 02:10

Jak tylko pojawia się problem z zatkanym nosem od razu sięgam po Disnemar Baby :)

Emilia 2016-05-03 14:31

Nawilżanie śluzówki nosa jest szczególnie wskazane w okresach przeziębienia i co ciekawe to nie jest wymysł. Jednym z objawów przeziębienia jest katar. Warto się wtedy zabezpieczyć. Dlatego ja wybieram Disnemar Baby (Disnemar dla Dzieci) . Składniki preparatu są dobre na błony śluzowe nosa i redukują katar. Dla mnie to trafione rozwiązanie :D

Albina 2015-05-01 20:32

W tym okresie warto pamiętać o higienie dróg oddechowych. Zapalenie zatok to początek przeziębienia. Nie czekam aż się rozwinie tylko stosuję Disnemar Baby (Disnemar dla Dzieci) . Mogę być pewna, że produkt ten jest skuteczny w dolegliwościach.

Janik 2015-03-11 14:54

Disnemar jest niezwykle dobry dla dzieci. Działają szybko i skutecznie. Polecam spróbować dla swoich maluchów :)

Tapik 2015-03-08 18:43

Działa bardzo dobrze i pozwala w prosty roaz szybki sposób udrożnić nos. Dodatkowo regeneruje świetnie i warto go stosować :D

Irma 2015-02-10 12:07

Mojim zdaniem ten sprej jest troche za bardzo przereklamowany, moja córeczka bardzo go nie lubiła i ciężko było ją utrzymać w miejscu przy zakraplaniu noska.

Hit 2015-02-04 22:54

Preparat pierwsza klasa, nic dodać nic ująć.

Hanuta 2015-01-05 23:26

Moje dzieci bardzo lubią ten aerozolik, dlatego nie mam zamiaru szukać czegoś innego. Najważniejsze, żeby dziecko się nie bało, prawda?

Opinia użytkownika 2014-12-23 11:50

Moje dzieciaki za tym przepadają i nie chcą żadnego innego areozola do nosa niż ten. Mi również się podoba, bo jest bardzo ładnie zrobiony. Polecam serdecznie każdemu na 6 ten lek.

An83 2014-12-20 13:12

Środek jest łagodny i miły w zapachu. Nie drażni nosa dzieciom, dlatego nie ma większych problemów w jego aplikowaniu. Moim zdaniem warto jest go spróbować. 20zł to trochę dużo, ale potem nie ma problemu z zakraplaniem nosa.

Roksana Garberak 2014-12-20 12:55

Łatwy dozownik i bardzo przyjemny dla dzieci, to jest bardzo duża zaleta. DISNEMAR dla Dzieci na pewno zostanie w moim domu, tylko cena troszkę mnie denerwuje, ale da się przeżyć.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.