Kategorie produktów

Alfarin

Alfarin

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Alfarin

Alfarin to preparat dostępny w postaci żelu do nosa. Wskazaniem do jego stosowania są dolegliwości nosa i dróg oddechowych, w tym np. nadmiernie wysuszona błona śluzowa nosa. Produkt jest przeznaczony dla osób, które chcą zadbać o higienę i zdrowie górnych dróg oddechowych.

Na dolegliwości nosa mogą skarżyć się osoby, pracujące w klimatyzowanych pomieszczeniach lub pomieszczeniach zadymionych, a także osoby, które palą lub znajdują się w towarzystwie osób palących. Czynnikiem wysuszającym błonę śluzową nosa jest także niska temperatura. 

Składniki żelu Alfarin wykazują działanie nawilżające na błonę śluzową nosa. Regenerują ją i przywracają komfort oddychania. Redukują także dolegliwości, będące efektem wysuszania śluzówki. 

Skład

W składzie żelu Alfarin znajdują się następujące substancje wg INCI: Aqua, Glycerin, Disodium phosphate, Hydroxyethylcellulose, Sodium chloride, Sodium phosphate, Disodium EDTA, Benzalkonium chloride.

Dawkowanie:

Produkt Alfarin jest wskazany do stosowania dla osób dorosłych. Używać wewnętrznie - do nosa. Należy stosować 1-2 krople żelu do nosa 2-4 razy dziennie.

Nie przekraczać wskazanej porcji do stosowania. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Produkt Alfarin należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu należy prędko przemyć je wodą. Nie stosować preparatu po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Uriasz 2017-06-18 21:23

ŚWIETNY!

Aleksander 2016-11-09 21:29

Pracuje w magazynie, a tu klima działa non stop. Bite 8 godzin dmuchawa wariuje prosto na mnie. Rano budzę się z poważnymi dolegliwościami. Na szczęście Alfarin pomaga.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.