Kategorie produktów

Envil Kaszel Junior

Envil Kaszel Junior

4.33 Dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Envil Kaszel Junior

Envil Kaszel Junior to produkt leczniczy w postaci syropu stosowanego doustnie. Produkt stosuje się wspomagająco w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych przebiegających z utrudnieniem odkrztuszania lepkiej wydzieliny oskrzelowej, jak rozedma płuc, astma oskrzelowa, rozstrzenie oskrzeli, mukowiscydoza, zapalenie oskrzeli, zapalenie krtani. Envil Kaszel Junior przeznaczony jest dla dzieci od 2. roku życia.

Skład

Komponenty preparatu Envil Kaszel Junior to: substancją czynną leku jest ambroksolu chlorowodorek.
5 ml syropu zawiera 15 mg ambroksolu chlorowodorku.
Pozostałe składniki to: hydroksyetyloceluloza, sorbitol, ciekły niekrystalizujący, glicerol, glikol propylenowy, sacharyna sodowa, kwas benzoesowy, aromat Tutti-Frutti, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Envil Kaszel Junior powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu. Zalecane dawki stosuje się w leczeniu ostrych chorób dróg oddechowych oraz w początkowym okresie leczenia stanów przewlekłych. W leczeniu długotrwałym (powyżej 14 dni) dawki można zmniejszyć do połowy.

- dzieci do 2 lat- 2,5 ml syropu, 2 razy na dobę,
- dzieci od 3 do 5 lat- 2,5 ml syropu, 3 razy na dobę,
- dzieci od 6 do 12 lat- 5 ml syropu, 2 do 3 razy na dobę.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Envil Kaszel Junior.

Preparat Envil Kaszel Junior należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temp. pokojowej. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Samson 2021-01-02 12:50

kicham i prycham od wczoraj. Dodatkowo bolą mnie mięśnie i stawy. To chyba nie mało groźne przeziębienie lecz leczyć się przecież trzeba.

Opinia użytkownika 2017-12-06 19:01

Ze zwłóknieniem torbielowatym trzeba postępować bardzo rozważnie! Envil Kaszel Junior u mnie radzi sobie bardzo fajnie! Specyfik działa skutecznie i szybko! Zalecam! Oceniam w tej skali na pięć!

Patrycja 2017-05-08 22:58

Syrop z Misiem da się lubić!

Ilona 2017-04-25 14:55

Bardzo fajny dla najmłodszych. Moim obu brzdącom lek pasuje nawet w smaku, co jest rzadkością. :D

Roksana 2016-11-09 19:11

Mukowiscydoza to choroba z gatunku genetycznych i często zależy od tego, czy nosicielami genów są rodzice. Mukowiscydozie towarzyszy wydzielanie nadmiaru śluzu który może być przyczyną zatykania oskrzeli i utrudnionego odkrztuszania. Do zmniejszania objawów mukowiscydozy stosuje się Envil Kaszel Junior . Składniki środka wpływają korzystnie na gruczoły śluzowe, hamując nadprodukcję śluzu.

Opinia użytkownika 2016-09-10 19:17

Spotkałem się ze stwierdzeniem, że dzieci to najmłodsi pacjenci jeśli chodzi o zapalenie oskrzeli. Nic dziwnego. Może ono być powikłaniem po przeziębieniu. A dzieci są w grupie największego ryzyka. Warty uwagi jest wtedy produkt Envil Kaszel Junior .

Opinia użytkownika 2016-03-23 13:40

doskonaly syrop na kaszel dla najmlodszych. smaczny.

Lea 2016-02-22 20:01

Jeśli kogoś zaczyna męczyć kaszel to momentalnie każę wziąć Envil Kaszel Junior . Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Opinia użytkownika 2015-09-17 14:48

Dopiero kupiłem i jeszcze nie do końca jestem pewien jak działa, ale sam stosuję z żoną Envil Kaszel i jesteśmy zadowoleni. Szybko pomaga ograniczyć i pozbyć się kszlu. Więc Junior powinien działać podobnie.

Honoriusz 2015-08-29 16:24

Jakieś przeziębienie mnie dorwało. W końcu świeci słońce a ja się męczę. Liczę na to, że Envil Kaszel Junior pomoże z tym skutecznie

Ludwina 2015-06-26 15:59

W kaszlu mokrym najokropniejsze jest to, że podrażnia gardło! W mojej pracy brak funkcjonalnego gardła to coś złego i dlatego stosuję Envil Kaszel Junior . Składniki środka pomagają złagodzić uporczywy kaszel i stany zapalne gardła. Dzięki temu mogę rozprawić się z każdą infekcją.

Katarzyna 2015-05-04 12:05

Myślałam , że Envil Kaszel Junior ukoi kaszel z flegmą . Raczej się nacięłam. Musiałam i tak iść do mojej rodzinnej i dostałam antybiotyk.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.