Kategorie produktów

Euphorian

Euphorian

4.4 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Euphorian

Euphorian to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest w stanach wzmożonej pracy umysłowej i fizycznej oraz osób, które z tego powodu żyją w przewlekłym stresie.

Tabletki Euphorian przeznaczony jest dla osób, które odczuwają spadek energii oraz czują się przemęczeni.

Składniki suplementu poprawiają nastrój oraz stymulują wydolność organizmu. Dzięki temu redukują nieprzyjemne objawy stresu a także wprowadzają organizm w stan wyciszenia i uspokojenia. 

Dodatkowo wpływają one na utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych oraz zachowanie równowagi emocjonalnej. 

Skład

W składzie suplementu diety Euphorian znajdują się następujące substancje:

wyciąg z rożeńca górskiego (Rhodiola rosea), laktoza z mleka, poliwinylopirolidon (substancja wypełniająca), celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), substancje do stosowania na powierzchnię: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza, talk, barwniki: dwutlenek tytanu, żółcień pomarańczowa FCF.

2 tabletki zawierają:
wyciąg z korzenia Rhodiola rosea 300,0 mg w tym: salidrozyd 3,0 mg, rosavin 6,0 mg.

Zalecane spożycie:

Zalecane dzienne spożycie suplementu diety Euphorian to 2 tabletki 1x dziennie. Tabletki należy popijać obficie wodą i przyjmować po głównym posiłku.

Nie stosować więcej niż zakłada zalecana dzienna porcja. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania suplementu diety Euphorian jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Suplementy diety powinny być przechowywane w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed nasłonecznieniem i wilgocią. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować u osób z nietolerancją laktozy. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed przyjęciem sprawdzić termin przydatności do spożycia. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Edyta 2019-12-18 10:53

Chroniczne uczucie zmęczenia nie jest zmartwieniem które uda się zwalczyć wyłącznie lekarstwami , nawet jakby były najlepsze. Konieczny jest dodatkowo odpoczynek oraz brak kłopotów.

Ewelina 2018-08-22 18:08

Zwykle jesienią dopada mnie ta chandra, że nie mam na nic ochoty. Na szczęście Euphorian daje sobie radę.

Opinia użytkownika 2016-06-01 18:05

U mnie jesień to katastrofa! Musisz pracować jak wół! A przy tym same nerwy! Euphorian pomaga mi żebym nie odeszła z tego świata! Gdyby nie ten produkt to w 100% już bym leżała w szpitalu!!!!

Wanda 2016-03-23 11:26

W małym stopniu pomaga, oczekiwałam co prawda lepszych rezultatów...

Lucyna 2016-03-04 09:30

działa.wszystko ok

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.