Kategorie produktów

Faluman Forte

3.8 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Faluman Forte

Faluman Forte to suplement diety w postaci kapsułek, który podnosi sprawność seksualną u mężczyzn.

Kapsułki Faluman Forte przyczynia się do podniesienia libido, wzmocnienia erekcji oraz podniesienia sprawności seksualnej.

Produkt Faluman Forte zawiera w swoim składzie l-argininę, która pomaga poprawić i wywołać erekcję oraz usprawnia krążenie krwi. Żeń-szeń przyczynia się do wzmocnienia erekcji oraz wspomaga libido. 

Skład

Składniki suplementu diety Faluman Forte to:

l-arginina, ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng) standaryzowany na 27% ginseocydów, ekstrakt z owoców morwy (Morus alba), ekstrakt z korzenia pochrzynu chińskiego (Dioscorea opposita), ekstrakt z mumio standaryzowany na 20% kwasów fulwowych, ekstrakt z owoców nieszpułki zwyczajnej (Mespilus germanica), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) oraz substancje pomocnicze.

Zalecane spożycie:

Zalecane spożycie preparatu Faluman Forte to 1-2 kapsułki dziennie. 

Regularne stosowanie przyczynia się do poprawy sprawności seksualnej. Efekty są widoczne po 3-5 dniach regularnego stosowania.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania produktu Faluman Forte jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sandra 2017-09-21 14:45

Działą dobrze i efekty są szybkie. Dzialanie jest długie.

Łukasz 2017-06-02 15:10

Mam spory problem. Dla każdego mężczyzny to straszny wstyd! Nie wiem, jak dziewczyna na to zareaguje. Muszę przyjmować środek Faluman Forte przed stosunkiem seksualnym. Jest skuteczny, ale marzę o tym, żeby być ,,samodzielnym''

Iwan 2016-04-11 16:23

Jeśli chodzi o ,,te'' sprawy musimy pamiętać , że tu nie ma żartów. Bywa tak, że same chęci nie wystarczą. Wtedy biorę Faluman Forte . Problem znika a ja w końcu daję radę.

Piotr 2016-03-13 13:47

Faluman Forte jest do niczego. Nie wydawajcie na to kasy!

Opinia użytkownika 2016-02-09 11:28

Zarówno mężczyźni jak i kobiety powinni dbać o swoją sprawność seksualną. Jest to istotne na każdej płaszczyźnie. Faluman Forte to preparat, którego składniki oddziałują na libido, a przy tym naturalnie zwiększa się chęć na nocne igraszki. Preparat może także wpływać na samopoczucie.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.