Kategorie produktów

GardVit Olive

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu GardVit Olive

Gardvit Olive jest naturalnym wyrobem medycznym w postaci spray'u. Przeznaczony do stosowania w dolegliwościach gardła i błon śluzowych, takich jak ból gardła, suchość gardła i jamy ustnej oraz ich podrażnienia.

Preparat zawiera kompozycję naturalnej oliwy z oliwek, witaminy A+E i olejku miętowego. Witamina A korzystnie wpływa na układ immunologiczny i błony śluzowe organizmu, w tym gardła. Witamina E wspomaga układ odpornościowy, a dodatkowo chroni komórki przed stresem oksydacyjnym i szkodliwym działywaniem wolnych rodników.

Składniki zawarte w Gardvit Olive wykazują działanie nawilżające. Skutecznie łagodzą podrażnienia śluzówki jamy ustnej i gardła, ze względu na swoje właściwości antybakteryjne, antygrzybicze oraz przeciwzapalne.

Niniejszy produkt przeznaczony jest do stosowania przez osoby dorosłe oraz dzieci w wieku powyżej 6 lat.

Skład

Substancje wchodzące w skład preparatu GardVit Olive: farmaceutyczna oliwa z oliwek, witamina A, witamina E, olejek miętowy oraz substancje pomocnicze.

Dawkowanie:

Instrukcja użycia wyrobu medycznego GrandVit Olive:

przed użyciem wstrząsnąć buteleczką oraz nacisnąć aplikator od 3 do 4 razy do momentu napełnienia się dozownika preparatem. Rozpylić na język lub tylną ścianę gardła według poniższych zaleceń:

Grupa wiekowa ilość aplikacji da dawkę ilość dawek na dobę
Dorośli 3-4 4x
Młodzież powyżej 12. r. ż. j.w. j.w.
Dzieci od 6. do 12. r. ż. 2-3 3x

Preparat należy stosować po posiłku.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu GardVit Olive jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Preparat należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skontaktować się z lekarzem. Bez konsultacji z lekarzem pediatrą nie stosować u dzieci poniżej 6. roku życia.

Produkt nie jest przeznaczony dla alergików oraz osób, które borykają się z mocnym bólem gardła, któremu towarzyszy wysoka temperatura, mdłości, nudności, afty.

Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Marzena 2017-04-13 20:49

Co sądzicie o GardVit Olive Muszę coś kupić i nie wiem co będzie dobre. Mam nadzieję, że odpowiecie.

Opinia użytkownika 2017-02-07 19:27

Ostatnio za oknem nie jest ciekawie! To idealne środowisko dla bakterii! Ja ostatnio złapałam zapalenie gardła! Boli przy jedzeniu, mam całe zawalone i nie mogę się tego pozbyć! Postanowiłam kupić GardVit Olive . Sądzę, że ten specyfik dobrze sobie radzi, ale bez wizyty u lekarza chyba nie dam rady!

Daniela 2016-08-14 16:27

GardVit Olive to najlepsze wsparcie dla gardła. Jeszcze nigdy nie czułam takiej ulgi przy podrażnieniach.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.