Kategorie produktów

Grenade At4

Grenade At4

3.25 Średni

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Grenade At4

GRENADE AT4 – Opracowany w celu wsparcia ośi hormonalnej organizmu. Grenade AT4 jest to anaboliczny suplement dewastacji, jest tak ustawiony, aby zapewnić lepszą pompe mięśniową, poprawę wydolności fizycznej i testosteronu, jak również właściwości budowy mięśni. Grenade AT4 warto polecić wszystkim, którzy szukają wszechstronnie działającego suplementu, który zwiększa witalność, poprawia stan kości i stawów, wspiera układ immunologiczny i utrzymuje organizm w dobrej kondycji. Grenade AT4 - ze względu na swoje prohormonalne właściwości - polecany jest również jako suplement wspomagający budowę masy mięśniowej. 

Skład

Witamin D3, D-Aspartic Calcium Chelate, Fenurex Fenugreek 3, Passifora Caerulea, Bor

Dawkowanie:

1 porcję (3 kapsułki) dwa razy dziennie – 30 minut przed śniadaniem i 30 minut przed obiadem.

Przeciwwskazania

Nie przekraczać 6 kapsułek dziennie. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby poniżej 18 roku życia, kobiety w ciąży i matki karmiące. Osoby przyjmujące leki, bądź znajdujące się pod opieką lekarską przed zastosowaniem suplementu powinny skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-06-08 22:07

Kto z was wie, że Tribulus to roślina rosnąca w klimacie tropikalnym i umiarkowanym...? Rośnie m.in w USA i Meksyku. Kiedyś była bardzo znana. Po co stosują ją sportowcy? Przyczynia się ona do przyrostu mięśni! Ja od długiego czasu używam Grenade At4 i sprawdza się idealnie!

Aneta 2016-11-23 13:25

Nie powala składem. Efekty nie zadowoliły mnie. Więcej go nie kupię.

Czarek 2016-02-24 12:55

Bardzo średnie

Berenika 2015-11-07 23:23

Sport jest naprawdę szeroką dziedziną i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mam na myśli nie tylko dziedzinę sportu, ale o preparat wspomagający. Grenade At4 Jak między innymi Grenade At4 . Warto się zapoznać.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.