Kategorie produktów

Grenade Glutamine

Grenade Glutamine

4.0 Dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Grenade Glutamine

L-glutamina to najliczniej występujący aminokwas w Twoim ciele. Jej ilość dochodzi do ponad 60% wszystkich wolnych aminokwasów składających się na mięśnie szkieletowe, co oznacza, że jest wysoko skoncentrowana w tkance mięśniowej. W wyniku intensywnych ćwiczeń, poziomy L-glutaminy znacząco maleją (o nawet 50%). Suplementacja L- glutaminy jest więc niezbędna dla każdego sportowca. Grenade Glutamine to 100% czystej L- glutaminy wyprodukowanej w wyniku procesu fermentacji. Odpowiednie dla wegetarian i wegan. BEZ GLUTENU, PSZENICY, GMO.

Skład

100% czystej L- glutaminy 

Dawkowanie:

Dzień treningowy: jedną porcję ( 1miarkę - 5g ) wymieszać w 250ml wody i spożyć na 30 min przed wysiłkiem lub od razu po. Jedną porcję zaraz przed pójściem spać. Dzień nie treningowy: jedną porcję ( 1miarkę - 5g ) wymieszać w 250ml wody i spożyć od razu po przebudzeniu. Jedną porcję zaraz przed pójściem spać.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamknietym opakowaniu. Chronić przed światłem.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Aneta 2016-11-30 10:14

Próbowałem już lepszych. Cena, smak ok. Spodziewałem się większych efektów. Nie kupię go więcej.

Atanazy 2016-07-09 21:54

Bawią mnie ludzie, którzy myślą, że Grenade Glutamine bez ćwiczeń i odpowiedniej diety zrobi cuda. Wystarczy trochę myśleć, a nie tylko bezmyślnie żreć tabletki

Dawid 2016-03-04 09:25

Smak dobry.Polecam. Pompa jest, na treningu nie zaśniesz:)

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.