Kategorie produktów

Herbatka Klimakterfix

Herbatka Klimakterfix

4.43 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Herbatka Klimakterfix

Herbatka Klimakterfix to suplement diety przeznaczony dla kobiet około 50. roku życia.

Koniczyna i chmiel zawarte w herbatce pomagają radzić sobie z objawami menopauzy takimi jak uderzenia gorąca, pocenie się, niepokój i drażliwość. Inne składniki w niej zawarte przyczyniają się m.in. do: zmniejszenia uczucia ciężkich nóg, utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu, zmniejszenia napięcia i drażliwości oraz do zwiększenia wytrzymałości i utrzymania kości w zdrowiu.

Skład

Składniki produktu Herbatka Klimakterfix są następujące: liść pokrzywy - 32%, ziele melisy - 15%, ziele mniszka - 15%, koniczyna czerwona - 15%, herbata zielona - 10%, nasiona wiesiołka - 5%, kwiat malwy czarnej - 5%, szyszki chmielu - 3%.


Zawartość poszczególnych składników roślinnych w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi odpowiednio: liść pokrzywy – 1,92 g, ziele melisy – 0,9 g, ziele mniszka – 0,9 g, koniczyna czerwona – 0,9 g, herbata zielona – 0,6 g, nasiona wiesiołka – 0,3 g, kwiat malwy czarnej – 0,3 g, szyszki chmielu – 0,18 g.

Zalecane spożycie:

Sposób użycia: 1 saszetkę herbatki zaparzać wrzątkiem (200 ml) pod przykryciem przez 5-10 minut. Zaleca się sporządzanie naparu 3 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Herbatka Klimakterfix.

Preparat Herbatka Klimakterfix należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić od wilgoci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Donata 2020-04-17 21:01

Zastanawiam się czy ten środek zakończy tą nieznośną ciężkość

Ania 2019-01-25 18:30

Herbatka jest świetna, jest smaczna. Nie mam klimakterium, ale herbatka świetnie reguluje miesiączkę, nie mam nieprzyjemnych dolegliwości przed i podczas miesiączki, nie ma bólu brzucha, nieprzyjemnych skurczy, jestem działaniem tej herbatki zachwycona, bardzo polecam, skład super i naturalne ziółka :)

Pelagiusz 2018-07-29 14:14

Herbatka Klimakterfix to zdecydowanie najskuteczniejszy preparat na kłopot z potem! Nie potrafię napisać jak sobie radzi w przypadku choroby z nadmierną potliwością ale na "średnie" trudności z potem pomaga na 5!

Patrycja 2018-07-28 17:17

Zmęczenie i ciężkość nóg znacząco mnie zastanawia ... Zakupiłam Herbatka Klimakterfix . W moim przekonaniu jest zupełnie ok. Raczej dobrze spełnia przypisaną rolę.

Jagna 2017-11-26 15:45

Moja mama niedawno weszła w okres menopauzalny :( Szczerze powiem, że początki były trudne, totalnie nie wiedziałam co się z nią dzieje... Długo rozmyślałam czy zachęcić ją do pójścia do lekarza, ale sama do tego dojrzała... Po wizycie u doktora widziałam, że miała Herbatka Klimakterfix !!! Preparat sprawdził się u niej na medal, bo przestała mieć nagłe wahania nastroju!

Jolanta 2017-05-10 10:56

Zgodzę się z Grażynką, ja też przepadam za ta herbatką, bo w naturalny sposób pozwala złagodzić dolegliwości menopauzy.

Grażynka 2017-04-27 12:00

Pyszna herbatka. Córka mi kupiła i naprawdę fajnie się po niej czuję. Bardzo polecam wszystkim Paniom.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.