Kategorie produktów

Herbitussin Gardło

3.75 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Herbitussin Gardło

Pastylki do ssania Herbitussin Gardło to suplement diety, który działa kojąco na błonę śluzową krtani i gardła i krtani.

Herbitussin Gardło świetnie sprawdza się na bolące gardło oraz przy podrażnieniu górnych dróg oddechowych. Wspoma także prawidłowe funkcje błony śluzowej gardła - zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

Skład

Komponenty środka Herbitussin Gardło to: 

cukier, syrop glukozowy, ekstrakt z liści szałwii (Salvia officinalis), olejek szałwiowy, miód, kwas L-askorbinowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Herbitussin Gardło powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Herbitussin Gardło.

Zalecana porcja preparatu w ciągu dnia to: maksymalnie 3 pastylki - ssać aż do całkowitego rozpuszczenia.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Herbitussin Gardło.

Produkt Herbitussin Gardło należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu.

Nie należy przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji preparatu.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Joanna 2018-09-24 15:40

Gdy odczuwam bolesność gardła i strun głosowych ważną rolę odgrywa nawilżenie gardła i krtani. Z pomocą przychodzi mi produkt Herbitussin Gardło . W mojej profesji zdrowe gardło to podstawa a składniki tego cudotwórczego odkrycia niesamowicie dobrze wpływają na to, by gardełko było sprawne i zdrowe.

Innocenty 2017-04-21 18:32

Herbitussin Gardło na zwalczenie bólu i podraznienia gardła? Z doświadczenia wiem, że to praktyka taka sobie... No bo i tak musiałem iść do mojego doktorka.

Barbara 2017-04-13 10:41

Bardzo przyjemne i niedrogie tabletki na ukojenie bolącego gardła.

Danylo 2017-04-12 22:29

Jak dotąd najlepszy z Herbitussinów.

Wiola 2017-01-19 23:10

Z nadwyrężonym gardłem nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Wielokrotnie tracę możliwość mówienia... Mam zawsze na podorędziu Herbitussin Gardło . W takich sytuacjach ten preparat daje radę.

Opinia użytkownika 2016-04-20 11:24

Od jakiś 2. miesięcy ciągle boli mnie gardło i nie wiem co z tym zrobić. Nabyłam Herbitussin Gardło ; Mam nadzieję, że sobie poradzi. Jak nie to pozostanie iść do lekarza

Opinia użytkownika 2016-04-18 10:20

ogólnie są bardzo dobre.

Hania 2016-02-24 12:23

Tragiczny - nie działa !

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.