Kategorie produktów

HOMEOGENE 46

HOMEOGENE 46

4.2 Dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu HOMEOGENE 46

Homeogene 46 to homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami leczniczymi, który przeznaczony jest dla osób zmagających się z takimi problemami jak bezsenność, trudności z zasypianiem, płytki sen oraz częste przebudzanie się w nocy oraz nocne lęki. Problemy te mogą być spowodowane przewlekłym stresem.

Lek przyczynia się do przywrócenia równowagi emocjonalnej, koi nerwy oraz wspomaga prawidłowe funkcje psychologiczne organizmu. Przekłada się to na zmniejszenie objawów stresu. 

Co więcej, stosowanie leku znacząco przyczynia się do zmniejszania napięcia nerwowego, a zawarte w nim substancje aktywne wprowadzają organizm w stan wyciszenia i uspokojenia, pozwalając spokojnie zasnąć. 

Niniejszy produkt leczniczy dostępny jest w postaci tabletek do ssania.

 

Skład

W składzie preparatu Homeogene 46 znajdują się następujące substancje:

- substancje czynne: Stramonium 3 DH 1,2 mg, Hyoscyamus niger 3 DH 1,2 mg, Passiflora incarnata 3 DH 1,2 mg, Ballota foetida 3 DH 1,2 mg, Nux moschata 4 CH 1,2 mg,

- substancje pomocnicze: sacharoza, guma arabska, talk, stearynian magnezu.

Dawkowanie:

Tabletki do ssania Homeogene 46 należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Homeogene 46 należy przyjmować doustnie.

Zalecane dawkowanie produktu w ciągu dnia to: 2 tabletki 3x dziennie. Tabletki należy ssać między posiłkami. 

Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Homeogene 46.

Produkt Homeogene 46 należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na etykiecie. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Natalia 2020-05-29 18:51

Trudna sytuacja. od blisko kilku tygodni nie potrafię być odprężona. to na skutek zamieszania w najbliższym otoczeniu. mam już dosyć. Najwyższy czas na coś z apteki.

Ozeasz 2020-05-23 10:01

Trudno mi szybko zasnąć raczej ze sporym trudem. korzystna zmiana nadeszła wraz ze stosowaniem tego środka.

Opinia użytkownika 2019-12-23 19:21

serio mam w nosie w jaki sposób działają środki homeopatyczne. najwazniejsze że na moją rodzinę wpływają korzystnie

Sylwiusz 2019-12-18 17:56

kociokwik w pracy a później nie lepiej w domu. Chociaż obecnie czuję się lżej. To był dobry wybór

Daria 2017-11-15 12:38

Codzienne stresujące sytuacje odbijają się na naszym zdrowiu i samopoczuciu. Wiele osób, które nie radzą sobie dobrze ze skomplikowanymi sytuacjami, które nastręczają nam trudności i zmartwień, szuka wsparcia w różnego typu preparatach uspokajających. Co prawda jest ich dzisiaj na rynku naprawdę wiele, jednak warto postawić na produkt naturalny, który nie spowoduje żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych. Jednym z nich jest na pewno preparat Homeogene 46. Są to tabletki homeopatyczne, co sprawia, iż nie wywołują jakichkolwiek nieprzyjemnych dolegliwości, można je także przyjmować z innym lekami. Ich stosowanie zaleca się osobom z takimi problemami jak ogólne napięcie, które wywołują w nas stresujące sytuacje, a także w przypadku gdy mamy problemy ze zdrowym snem. Mogą być to zarówno trudności z zaśnięciem, jak i lęki nocne czy częste budzenie się.

Opinia użytkownika 2016-04-01 11:46

skuteczny

Omiax 2015-06-10 23:39

Po ciężkim dniu na uczelni czasami nie mam siły i potrzebuje jakiejś dodatkowej pomocy. HOMEOGENE 46 pozwala mi ją przynieść. Brawo to działa i zasypiam o wiele szybciej!

Urszula 2015-02-16 21:43

Lek faktycznie znosi niepokój, a do firmy przekonałam się po złagodzonym ząbkowaniu u synka dzięki kropelkom. Tak więc już nie psioczę na homeopatię.

Tamiza 2015-01-09 20:53

Niestety nie pomogło mi poprawic mojego samopoczucia i moje zycie nadal płynie tak jak płyneło. Nie widzę większej różnicy i poprzez to szybko nie mozna się zmienić. Pozdrawiam

Tedusz 2014-12-31 15:51

Suplement w szybki sposób pozwala nam pozbyć się uczucia stresu oraz innych nieprzyjemnych zjawisk. Czuć różnice do 15 minut. Polecam!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.