Kategorie produktów

Humavit Morwa Biała

Humavit Morwa Biała

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Humavit Morwa Biała

Humavit Morwa Biała to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób stosujących dietę odchudzającą. Morwa biała zmniejsza przyswajanie cukrów, a tym samym może uchronić przed cukrzycą.

Wskazaniem do stosowania suplementu diety Humavit Morwa Biała jest chęć utrzymania prawidłowych funkcji trawienia, prawidłowego metabolizmu węglowodanów, a tym samym zapewnienia odpowiedniego poziomu cukru w organizmie.

Morwa biała przyczynia się do zmniejszenia wzrostu poziomu glukozy, który następuje po posiłku poprzez hamowanie rozkładu węglowodanów do cukrów prostych. Dzięki temu przyswaja się ich znacznie mniej. 

Skład

W składzie preparatu Humavit Morwa Biała znajdują się następujące substancje:

celuloza mikrokrystaliczna (nośnik), liść morwy białej, skrobia ziemniaczana, fosforan triwapniowy (stabilizator), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).

Zalecane spożycie:

Zaleca się przyjmowanie 2 tabletek Humavit Morwa Biała 3 razy dziennie. 

6 tabletek zawiera 720 mg wyciągu z liścia morwy białej.

Nie przekraczać 6 tabletek w ciągu doby. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania suplementu Humavit Morwa Biała jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie zaleca się stosowania produktu w czasie ciąży i w okresie karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że zbilansowana dieta jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Żanna 2019-12-21 22:18

Mam ogromną nadzieję że tym razem dam radę utrzymać w ryzach skaczący cukier. jeśli się nie uda to pozostaje spotkanie z lekarzem...

Opinia użytkownika 2017-12-19 21:24

O to, by poziom cukru był odpowiedni, muszą dbać diabetycy. Jest to istotne, by nie doprowadzać do skoków insulinowych. Humavit Morwa Biała to specyfik dzięki któremu nie muszę martwić się o to żeby poziom cukru we krwi utrzymał się na optymalnym poziomie. Jest świetnym wsparciem.

Henryk 2017-10-17 13:51

Humavit Morwa Biała wspiera mnie, bo jestem diabetykiem. Dzięki niemu nie muszę martwić się o swój cukier.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.