Kategorie produktów

Isla-Mint

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Isla-Mint

Isla-Mint to wyrób medyczny w postaci pastylek do ssania o słabym działaniu przeciwzapalnym. Pastylki Isla-Mint działają łagodząco na podrażnienia śluzówki jamy ustnej i ból gardła. Przeznaczone są do stosowania zarówno przez osoby dorosłe jak i dzieci.

Skład

Składniki produktu Isla-Mint to: Jedna pastylka zawiera 80mg wodnego wyciągu z porostu islandzkiego (0,4-0,8:1).
Pozostałe składnieki: guma arabska, sorbitol, parafina ciekła, aspartam, kompleks miedziowy chlorofilu, olejek miętowy, woda oczyszczona.

Nie zawiera cukru (sacharozy).

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Isla-Mint powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.

Zalecana porcja wyrobu to 1-2 pastylki - ssać w razie potrzeby kilka razy dziennie.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem wyrobu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik wyrobu Isla-Mint.

Preparat Isla-Mint należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej w ciągu dnia porcji wyrobu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Remigiusz 2020-03-30 11:25

Stosuję ten lek na bolące gardło. przyjemna ulga gwarantowana.

Opinia użytkownika 2018-09-18 23:47

W przypadku podrażnień gardła nie czekam na to, żeby infekcja się mocniej rozwinęła. Od razu stosuję Isla-Mint . Jest to środek zawierający składniki odpowiedzialne za to, by zwalczać dolegliwości gardła. Do tego zmniejsza pieczenie i dyskomfort.

Anita 2017-04-12 09:52

Nie lubię miętowych produktów ale u mojego męża i szkraba te pastylki sprawdzają się idealnie. Oboje lubią ich smak i też im pomagają na ból gardła. Tylko warto podkreślił to co mówił nam lekarz, że należy je brać jak najszybciej po rozpoznaniu, że dzieje się coś złego- bo kiedy ból się rozwinie to już niestety "po ptakach"

Amelia 2016-11-16 13:07

Isla-Mint to środek, dedykowany w dolegliwości zapalenia jamy ustnej. Chorobę tę można łatwo rozpoznać poprzez powiększone węzły chłonne lub występowanie opryszczki. Mogą pojawiać się także zmiany w postaci aft. To problem, z którym należy walczyć.

Opinia użytkownika 2016-04-15 15:33

Jestem profesorem i muszę mieć sprawne gardło, gdyż prowadzę zajęcia. Mam zawsze na podorędziu Isla-Mint . Bezdyskusyjnie najlepszy produkt!

Irek 2016-03-02 11:40

Dobry środek, żeby zapobiegawczo ochronić sobie gardło przed rozwojem zapalenia. Smak Isla-Mint jak najbardziej mi pasuje.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.