Kategorie produktów

Junical Zęby

Junical Zęby

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Junical Zęby

Junical Zęby to suplement diety dostępny w postaci tabletek do ssania. Junical Zęby w szczególności rekomendowany jest dla dzieci, które są w okresie wymiany zębów mlecznych na stałe.

Produkt ten przeznaczony jest w celu uzupełnienia codziennej diety w składniki zawarte w preparacie, szczególnie u osób, które borykają się z ich niedoborem, co może prowadzić do problemów z nieodpowiednim stopniem mineralizacji kości i zębów. 

Junical Zęby zawiera w składzie m.in. sole wapniowe, witaminę D3, magnez, fosfor i fluorek. Witamina D3 wspiera wchłanianie wapnia, a ten z kolei jest ważnym składnikiem kości i zębów. 

Składniki suplementu diety Junical Zęby wspierają utrzymanie prawidłowego stanu zębów, w tym także poziom ich mineralizacji, co przekłada się na to, że zarówno zęby jak i kości są mocne i odporne na zniszczenia. 

Skład

W składzie tabletek do ssania Junical Zęby znajdują się następujące substancje:

sole wapniowe kwasu ortofosforowego, mannitol (substancja słodząca), ksylitol (substancja słodząca), węglan magnezu, aromaty, poliwinylopirolidon (substancja wiążąca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), kwas cytrynowy bezwodny (kwas), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), fluorek sodu, cholekalcyferol.

Zalecane spożycie:

Tabletki do ssania Junical Zęby należy stosować wyłącznie doustnie. Tabletek nie należy rozgryzać ani połykać w całości.

Dzieciom powyżej 6. roku życia oraz osobom dorosłym zaleca się przyjmować 1 tabletkę rano i wieczorem (przed umyciem zębów). Dzienna porcja to 2 tabletki. 

Zawartość składników w 2 tabletkach musujących:

Składnik Zawartość (% RWS*)
Wapń 288 mg (36%)
Fosfor 222 mg (32%)
Magnez 56 mg (15%)
Witamina D 2,5 mg (50%)
Fluorek 0,525 mg (15%)

*% RWS - procent Referencyjnej Wartości Spożycia

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji do przyjęcia.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Junical Zęby jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i wilgoci. Produktu nie zaleca się stosować u kobiet w ciąży, kobiet w okresie laktacji oraz dzieci poniżej 6. lat. 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prowadzenie codziennej umiarkowanej aktywności fizycznej stanowią podstawę utrzymania prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Przed przyjęciem tabletek do ssania należy sprawdzić ich termin ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-05-17 10:28

Zdrowy i piękny uśmiech to przede wszystkim zdrowe zęby. Aby mieć zdrowe zęby, należy o nie dbać. Podstawę stanowi codzienna higiena jamy ustnej. A w tym pomaga mi Zdrowie . Środek jest dobry dla zębów, pomaga i chroni płytkę nazębną i szkliwo.

Jowita 2017-01-07 15:49

Junical Zęby nadaje się dla dzieci, które przechodzą okres wypadania zębów. Mleczaki to tylko pierwotne zęby, ważne jest by odpowiednio zadbać o te stałe zęby, które, jak sama nazwa wskazuje, zostaną na stałe. Ten produkt nadaje się do tego idealnie ;) minus jedna gwiazdka za substancje słodzące w składzie.

Amelia 2016-12-13 19:47

Trzeba codziennie dbać o to, by zęby były zdrowe. Podstawą do tego jest ich odpowiednia higiena. Zęby powinno się szczotkować po każdym posiłku, w szczególności po słodkim. Niektóre witaminki także oddziałują na zęby. Jeśli chodzi o moje zęby, to żeby były wytrzymałe wybieram Junical Zęby . Specyfik jest dobry i naprawdę pomaga.

Sylwia 2016-10-07 15:52

Junical Zęby jest produktem godym uwagi,mój syn bardzo chętnie je zażywa nawet nie muszę mu przypominać:)

Opinia użytkownika 2016-02-26 15:29

Junical Zęby pomaga mi w troszczeniu się o mocne zęby bez próchnicy i ukruszeń! Zalecam ten produkt!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.