Kategorie produktów

Lacton Forte

Lacton Forte

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 14

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Lacton Forte

Lacton Forte to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które chcą wesprzeć swój organizm po okresie antybiotykoterapii oraz przy biegunce. 

Suplement diety Lacton Forte stosuje się w celu zadbania o utrzymanie właściwej mikroflory układu pokarmowego.

W składzie kapsułek Lacton Forte znajduje się liofilizowana kultura drożdżowa szczepu Saccharomyces boulardii MTCC 5375, połączona z inuliną (prebiotykiem). Połączenie probiotycznych drożdży z prebiotyczną inuliną oddziałuje korzystnie na układ pokarmowy, wspomagają proces jego regeneracji. 

Dodatkowo składniki suplementu mają właściwości osłaniające. 

Skład

W składzie kapsułek Lacton Forte znajdują się następujące substancje:

liofilizowana kultura drożdżowa szczepu Saccharomyces boulardii MTCC 5375, inulina, żelatyna, stearynian magnezu, kwas L-askorbinowy, dwutlenek tytanu.

Zalecane spożycie:

Suplement diety Lacton Forte należy stosować doustnie, popijając wodą. Przyjmować w trakcie lub po posiłku. 

Osobom dorosłym zaleca się przyjmować 1-2 kapsułki dziennie.

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji do przyjęcia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania suplementu diety Lacton Forte jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt jest wskazany dla osób dorosłych. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Należy pamiętać, że zrównoważony sposób żywienia stanowi podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Nie stosować suplementu diety po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Jaromir 2020-05-17 20:04

moja dziewczyna kupiła mi w aptece ten środek na biegunkę. Działa pierwszorzędnie.

Przemysław 2019-12-29 19:20

żona kupiła mi w aptece to lekarstwo na jelitówkę. Działa OK.

Michalina 2018-05-30 17:25

Podczas oraz po stosowaniu antybiotyków ważne jest wsparcie w postaci probiotyków. Ja stawiam na Lacton Forte . Preparat stosuję niezmiennie od kilku lat w okresie zachorowań. Zawsze, gdy mam przepisane antybiotyki to ten probiotyk okazuje się najlepszym wyborem ze wszystkich.

Opinia użytkownika 2018-05-25 13:39

Myślę, że Lacton Forte jest dobrym wyborem przy antybiotykach. Ten preparat to świetny wybór dla mojej rodziny!

Kanipa 2018-03-14 12:33

Powiem szczerze, że ten środek jest bardzo dobry i pomaga w bardzo szybki sposób. Wystarczy tylko szybko oraz skutecznie nabyć Lacton Forte :)

Justyna 2016-09-27 23:42

Stosowałam Lacton Forte przez kilka tygodni jednak tak na prawdę nie dał mi dużego skutku do poprawy swojego zdrowia. Lekki efekt jest ale to nie spełniło moich oczekiwań ;/

Daria 2016-03-31 22:07

Trudno jest wybrać trafnie preparat probiotyczny dla swoich bliskich. W internetach jest tego multum... Dobrze, że na tym tle na pierwszy plan wysuwa się Lacton Forte ... Gwarantuje bardzo dobrą barierę ochronną.

Opinia użytkownika 2016-03-15 11:21

spełnia swoją rolę.polecam!

Warto 2015-03-11 20:45

Stosowałem przy lekach i nie było większego problemu!! Jak najbardziej polecam każdemu do powszechnego stosowania! Jakoś drogi też specjalnie nie był, a nie warto ryzykować.

Oliwia 2015-03-09 17:42

To jest bardzo dobre wsparcie dla organizmu, a przede wszystkim dla żołądka, który moze byc mocno nadwyrężony z powodu przyjmowania antybiotyków. Lacton Forte spełnia swoje zadanie.

Alex 2015-03-02 12:28

Te małe kapsułki nie pozwalają na wyjałowienie przewodu pokarmowego przy uciążliwych biegunkach, zdecydowanie warto je zakupić.

Kamos 2015-01-28 21:41

Jeszcze nie zadział na mnie jak należy jednakże czuć drobny efekt na przód. Ten lek może w prosty sposób Ci pomóc i skutecznie odmienić twoje życie!

Pawlis 2015-01-28 21:40

Warto przetestować ten suplement, chociaż jego cena nie należy do najmniejszych. Za to działa i warto jest wydać tą kase.

Tom 2015-01-28 21:39

Działa skutecznie na utrzymanie właściwej flory bakteryjnej. Można poczuć różnice, bo po kilku dniach objawy z przewodu pokarmowego znikają i o wiele lepiej człowiek się czuje!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.